Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк взяв участь в розширеному засіданні Постійної комісії з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва ГР при КМДА

16 червня 2011 року відбулось розширене засідання Постійної комісії з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва Громадської ради при КМДА за участю представників правління восьми Громадських рад при районних державних адміністраціях міста Києва. Засідання було присвячене розробці механізму контролю та впровадженню стратегії розвитку районів міста Києва та столиці зі сторони громадськості.

Учасники розширеного засідання запропонували Голові Київської міської державної адміністрації О. Попову створити спільну Координаційну раду із представників Начальників Головних управлінь КМДА або їхніх заступників, Голів та Заступників голів районних державних адміністрацій у місті Києві, а також представників Громадських рад при РДА у м. Києві та Громадської ради при КМДА з метою ефективного сприяння впровадження стратегії розвитку районів міста та столиці, дієвої та ефективної взаємодії між Київською міською, районними державними адміністраціями та громадськістю столиці.

Заступник голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, який взяв участь в розширеному засіданні Постійної комісії з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва Громадської ради при КМДА зазначив, що ця зустріч засвідчила приклад конструктивної співпраці різних інститутів громадянського суспільства Києва. Він наголосив, що Громадська рада при КМДА та громадські ради при районних державних адміністраціях м. Києва активно обговорюють Стратегію розвитку Києва до 2025 року та готові долучитися до спільного вироблення практичних кроків щодо розробки та реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

«Залучення широкого кола громадськості столиці та професіоналів різних галузей економіки міста Києва дасть можливість якнайповніше врахувати інтереси громади столиці та допоможе максимально ефективно деталізувати та реалізувати план реформування життєдіяльності Києва. На мою думку, спільна робота над Стратегією розвитку Києва до 2025 року та поглиблення партнерських відносин Громадської ради при КМДА та столичної влади дасть можливість закласти міцний фундамент для ефективної реалізації Стратегії, адже головна мета цього документу — покращення життєвого рівня киян та перетворення Києва на справжню європейську столицю. Я глибоко переконаний, що Громадська рада при КМДА та керівництво Київської міської державної адміністрації докладуть максимальних зусиль для реалізації цієї шляхетної мети» — заявив Андрій Антонюк.

В розширеному засіданні також взяли участь Голова Постійної комісії з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва Громадської ради при КМДА С. Левада, члени Постійної комісії, представники Громадських рад при РДА у м. Києві, а також районних державних адміністрацій столиці.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021