Заступник голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк взяв участь в зустрічі з Головою Київської міської державної адміністрації О. Поповим

18 травня 2011 року в Київській міській державній адміністрації відбулася зустріч Голови КМДА Олександра Попова з керівництвом Громадської ради при КМДА. Звертаючись до присутніх, О. Попов зазначив, що Київська міська державна адміністрація вітає створення Громадської ради. Він також висловив впевненість, що співпраця між КМДА і Громадською радою буде дуже активною і ефективною.

«Я глибоко переконаний, для того, щоб приймати правильні та виважені рішення стосовно майбутнього нашого міста, необхідно налагодити конструктивний діалог із киянами. Сподіваюся, що Громадська рада не лише об’єднає представників різних організацій задля розвитку та процвітання Києва, а й стане для київської влади першим критиком та надійним помічником у розробці та реалізації міських програм», – сказав Олександр Попов.

Також він зазначив, що наприкінці травня Київська міська державна адміністрація разом із провідними експертами завершує роботу над проектом Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року, який буде винесено на загальне обговорення та закликав членів Громадської ради долучитись до обговорення проекту документу.

«Я переконаний, що члени Громадської ради зможуть дати не тільки суспільну, а й фахову оцінку проекту Стратегії розвитку міста, адже Рада об’єднує представників різних напрямків діяльності. Пропозиції, які ви надасте будуть обов’язково враховані в остаточному документі Стратегії. Нам дуже важлива думка киян, адже саме їм вирішувати, яким має бути Київ через 15 років», – наголосив Олександр Попов.

Заступник голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, виступаючи під час зустрічі з Головою КМДА О. Поповим зазначив, що станом на сьогодні в Громадській раді при Київській міській державній адміністрації є сформована більшість, яка налаштована на ефективну співпрацю з КМДА та вітає конкретні кроки з наведення порядку в місті Києві, які здійснює Голова КМДА Олександр Павлович Попов та його команда.

А. Антонюк також повідомив, що з метою налагодження ефективної взаємодії міської влади і Громадської ради, як консультативно-дорадчого органу при КМДА, розроблений проект Декларації про принципи взаємодії, який відображає бачення механізму співпраці Громадської ради та Київської міської державної адміністрації.

В своєму виступі він зупинився на двох ключових пунктах проекту Декларації, а саме:

Пункт 3 — щодо налагодження дієвого зворотного зв’язку з громадськістю шляхом акумулювання звернень та пропозицій киян. Коментуючи цей пункт, А. Антонюк зазначив, що в зв’язку з ліквідацією в місті Києві районних рад, велика частина киян не має можливості оперативно донести свої пропозиції, зауваження чи скарги до керівництва міста. На думку А. Антонюка, Громадська рада готова здійснювати прийом громадян, проводити моніторинг і узагальнення звернень та пропозицій киян, а також виробляти на цій основі рекомендації керівництву КМДА щодо важливих питань життєдіяльності столиці.

Пункт 5щодо розробки механізму взаємодії керівництва КМДА з керівництвом Громадської ради, а також порядку співпраці постійних комісій Громадської ради з відповідними управліннями КМДА. А. Антонюк запропонував запровадити регулярні зустрічі керівництва КМДА та Правління Громадської ради (не рідше одного разу на квартал), а раз на місяць — робочі зустрічі постійних комісій Громадської ради з представниками відповідних управлінь КМДА.

На думку А. Антонюка, запропонований механізм співпраці Громадської ради та КМДА, відображений в проекті даної Декларації, дасть можливість покращити та вивести на новий рівень взаємодію міської влади з громадськістю столиці.

Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк зазначив, що в даний момент йде переговорний процес з тими громадськими організаціями міста Києва, які не увійшли до складу Громадської ради при КМДА, але налаштовані на конструктивну співпрацю з Громадською радою та керівництвом міста.

«Протягом 2-3 місяців ми плануємо додатково залучити 150-200 громадських організацій міста Києва до активної співпраці з Громадською радою. Сподіваюся, що взаємодія Громадської ради та широкого кола громадських організацій міста Києва з керівництвом столиці дасть можливість налагодити системний діалог КМДА з громадськістю міста Києва та підвищить якість підготовки рішень з важливих питань життєдіяльності столиці з урахуванням громадської думки киян» — заявив А. Антонюк.

За результатами зустрічі Голови КМДА Олександра Попова з керівництвом Громадської ради при Київській міській державній адміністрації була підписана Декларація про принципи взаємодії та напрямки діяльності Громадської ради та КМДА.

В зустрічі також взяли участь Заступник голови КМДА О. Пузанов, Начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю М. Хонда, Голова Громадської ради при КМДА В. Сирота, Заступники голови Громадської ради при КМДА О. Боярчук, М. Гончаренко, М. Черненко, Голови Постійних комісій Громадської ради при КМДА, представники ЗМІ.

http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=228380

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021