Заступник голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк взяв участь в обговоренні проекту «Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року»

В рамках розробки проекту «Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року» в Колонному залі Київської міської державної адміністрації 31 травня 2011 року відбулось публічне обговорення проекту документу із представниками бізнес-кіл, банків, інвестиційних компаній, міжнародних та українських фінансових організацій та фондів, наукових інститутів, громадських організацій. Зокрема, бачення перспектив розвитку міста, яке було розроблено Консорціумом виконавців, представив Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. 

  Він зазначив, що у Стратегії розглянуто два варіанти розвитку економіки міста. Перший є інерційним і відповідає поточним тенденціям із середнім темпом зростання економіки 5,7% у рік. Другий сценарій, який був запропонований як основний, передбачає подвоєння економічного благополуччя міста та його мешканців до 2025 року, що буде забезпечене зростанням економіки в середньому на 6,5% у рік. Що, у свою чергу, дозволить Києву через 15 років вийти на один рівень з розвиненими столицями Східної Європи як за показниками економічного добробуту, так і за комфортністю проживання.
  «Для залучення фінансових ресурсів в економіку міста, у першу чергу необхідно створити сприятливий інвестиційний клімат для закордонних та українських інвесторів. Зокрема, в наших планах – спрощення дозвільної системи, впровадження електронного уряду та налагодження ефективної співпраці з інвесторами через державно-приватне партнерство», – зазначив Олександр Попов.
  Також він додав, що вже незабаром по кожному із пріоритетних напрямків розвитку, які закладені в Стратегії розвитку м. Києва, буде розроблено ряд проектів, які будуть запропоновані потенційним інвесторам.
  За словами Директора Фонду «Ефективне управління» Наталії Ізосімової, успіх реалізації Стратегії залежить, перш за все, від чіткого фокусу на пріоритетах, а саме жорсткого та дисциплінованого відбору найважливіших ініціатив для кожного етапу її втілення. Адже від успіху реалізації Стратегії розвитку столиці залежить не тільки процвітання столиці та добробуту її жителів, а й економічне зростання країни в цілому, оскільки частка Києва в економіці України дуже велика.
  «Завдання Стратегії – визначити вектор розвитку столиці на наступні 15 років, і ми переконані, що за цей час Київ повинен перетворитися на європейську столицю з високим рівнем розвитку економіки і якості життя», – підкреслила Наталія Ізосімова.
  Заступник голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, який взяв участь в обговоренні проекту «Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року» вважає, що розвиток столиці — дуже масштабне завдання, адже Київ за своїм економічним потенціалом, кількістю населення та туристичною привабливістю можна порівняти з деякими невеликими європейськими державами.
  «Києву є чим пишатися і є на чому будувати свою Стратегію розвитку. Високоосвічені мешканці столиці, які мають якісну освіту, розвинута економіка, значний фінансовий ресурс, багата історично-культурна спадщина — тільки декілька істотних факторів розвитку, які необхідно задіяти. На мою думку, проект «Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року» буде успішним, адже він не будується на принципі «наздогнати та перегнати», а заснований на використанні потенціалу в розвитку столиці та досягнення цільових показників зростання» — заявив А. Антонюк, коментуючи проект Стратегії.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021