Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк виступив на засіданні Ради Київської Торгово-Промислової Палати

26 липня 2011 року в Конференц-залі Київської Торгово-Промислової Палати відбулося засідання Ради Київської ТПП, присвячене розгляду інформації про роботу Київської Торгово-Промислової Палати в I півріччі 2011 року. На засіданні Ради Київської ТПП також були розглянуті «Основні напрями розвитку діяльності Київської Торгово-Промислової Палати з 2011 по 2015 роки».

Зокрема, Президент Київської ТПП Микола Засульський зазначив, що головна мета «Основних напрямів розвитку діяльності Київської Торгово-Промислової Палати з 2011 по 2015 роки» полягає в сприянні економічному й соціальному розвитку Києва, створенню умов для інвестиційно-інноваційної моделі розвитку економіки столиці, подальшому вдосконаленню та запровадженню нових видів послуг, необхідних для розвитку підприємництва, а також розширенню міжнародного та міжрегіонального співробітництва, розвитку науково-виробничих і торгово-економічних зв’язків підприємств міста Києва із зарубіжними партнерами.

Виступаючи на засіданні Ради Київської ТПП, Заступник Голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк подякував керівництву Київської Торгово-Промислової Палати за підтримку проекту «Основних положень промислової політики м. Києва на 2012-2025 роки» та заявив, що найближчим часом цей документ буде представлений на розгляд Громадської ради при Київській міській державній адміністрації та переданий для подальшого опрацювання в Головне управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА.

В засіданні Ради Київської ТПП також взяли участь члени Київської Торгово-Промислової Палати, керівники промислових підприємств, представники малого та середнього бізнесу столиці.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021