Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк підтримав проект «Стратегії розвитку транспорту та транспортної інфраструктури міста Києва до 2025 року»

 В актовому залі КП «Київський метрополітен» 03 серпня 2011 року відбулося громадське обговорення проекту «Стратегії розвитку транспорту та транспортної інфраструктури міста Києва до 2025 року». В громадському обговоренні проекту Стратегії взяли участь Заступник Начальника Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Б. Тимченко, Генеральний директор КП «Київпастранс» М. Ламбуцький, Генеральний директор КК «Київавтодор» Г. Глінський, Начальник КП «Київський метрополітен» В. Федоренко, Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк, представники громадськості.

Виступаючи під час громадського обговорення проекту «Стратегії розвитку транспорту та транспортної інфраструктури міста Києва до 2025 року», Заступник Голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» А. Антонюк зазначив, що він вітає появу проекту «Стратегії розвитку транспорту та транспортної інфраструктури міста Києва до 2025 року», яка розвиває та поглиблює ідеї проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року».

«Я особисто, як і значна частина громадськості столиці вітаємо розробку проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року». Громадськість столиці позитивно сприйняла ініціативу Голови КМДА Олександра Павловича Попова щодо підготовки цього важливого для подальшого розвитку міста Києва документа. На мою думку, мудрість сьогоднішнього керівника столиці полягає в тому, що він, займаючись сьогодні великим об’ємом важливих справ, пов’язаних з управлінням найбільшим українським мегаполісом, планує майбутнє столиці на десятки років вперед, залучаючи до цього процесу широке коло громадськості міста Києва. Яскравим прикладом цього є те, що крім базового проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», який багато хто намагається критикувати як дуже загальний та неконкретний документ, столична влада розробила та запропонувала для громадського обговорення також проект «Стратегії розвитку транспорту та транспортної інфраструктури міста Києва до 2025 року», який дуже детально та фахово прописує перспективний план розвитку транспортної галузі столиці на багато років вперед» — заявив Андрій Антонюк.

У своєму виступі Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк відмітив, що 01 серпня 2011 року відбулося засідання Постійної комісії з питань транспорту та зв’язкуГромадської ради при КМДА, на якому були ухвалені пропозиції та доповнення до проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» щодо подальшого розвитку транспортної галузі столиці. Він також заявив, що для успішної реалізації Стратегії потрібна політична воля, бажання та необхідне фінансове забезпечення. На жаль, саме відсутність політичної волі та брак коштів завадив реалізації не одного гарного плану або стратегії розвитку столиці протягом останніх десятиліть.

«Зі свого боку, як Заступник Голови Громадської ради при КМДА, я б рекомендував столичній владі зосередити свою увагу та фінансовий ресурс на реалізації стратегічно важливих інфраструктурних проектів, зокрема: розвитку метрополітену, трамвайного та тролейбусного транспорту, будівництву автодоріг та транспортної інфраструктури тощо. А реалізацію таких проектів, як організація автобусних, маршрутних та таксомоторних перевезень, облаштування зупинок міського автотранспорту, організація сучасних автостоянок та паркінгів на конкурсній основі передати приватним компаніям, які мають багаторічний досвід роботи та готові інвестувати в транспортну інфраструктуру міста власні кошти. Це дасть можливість вирішити проблемні питання функціонування транспортної інфраструктури столиці за рахунок приватного капіталу, заощадити бюджетні кошти, створити нові робочі місця та перетворити Київ на справжню європейську столицю» — наголосив А. Антонюк.

За результатами громадського обговорення було ухвалено рішення підтримати проект «Стратегії розвитку транспорту та транспортної інфраструктури міста Києва до 2025 року» та схвалити проект «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року».

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021