Заступник голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк разом з київськими перевізниками та представниками таксомоторної галузі долучилися до загальноміської толоки

У Ландшафтному парку Солом’янського району м. Києва у Чистий четвер, 12 квітня 2012 року відбулася загальноміська толока, в якій взяли участь Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, артисти Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко (дует «Кролики»), співачка Катерина Бужинська, Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, Cпівголова Правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Олександр Круліковський, директор ТОВ «Автотранспортне підприємство ЕЛІТ» Олексій Коваленко, представники громадськості, комунальних служб столиці та ін.

  Спільними зусиллями у Ландшафтному парку  учасники загальноміської толоки прибрали та вивезли сміття, обкопали клумби та газони, висадили дерева та кущі, пофарбували лави, дитячі та спортивні майданчики.
  «Сьогодні, у Чистий четвер, кожен з нас має змогу зробити свій внесок у розвиток міста. Я запрошую усіх небайдужих мешканців столиці приєднатися до загальноміської толоки і разом зробити Київ чистішим та охайнішим», – закликав Голова КМДА Олександр Попов учасників загальноміської толоки.
  Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, який разом з київськими перевізниками та представниками таксомоторної галузі долучився до загальноміської толоки зазначив, що Громадська рада при КМДА звертається до всіх киян не бути байдужими до рідного міста та підтримати масову акцію з озеленення та благоустрою своїх околиць.
  «У Чистий четвер, напередодні світлого Христового воскресіння наші діди та прадіди завжди наводили лад у власній оселі та влаштовували толоки. Мені приємно, що сьогодні, разом з міською владою, київськими перевізниками, представниками таксомоторної галузі та громадськістю ми долучилися до цієї давньої української традиції та доклали зусиль до перетворення Києва на справжню європейську столицю — чисту, охайну та квітучу» — заявив Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021