Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк зустрівся з представниками Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року

В приміщенні Київської міської державної адміністрації 04 жовтня 2011 року відбулася зустріч Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка з представниками Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо поглиблення співпраці Громадської ради при КМДА та представників експертного співтовариства, які доопрацьовують проект Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Експерти Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року повідомили, що в третій декаді жовтня доопрацьований проект Стратегії буде переданий в Постійні комісії Громадської ради при КМДА для громадського обговорення та подальшого доопрацювання.

Зі свого боку, Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк заявив, що представники Громадської ради при КМДА готові взяти активну участь в доопрацюванні проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року та долучитися до фахового аналізу пропозицій киян, які надійшли до Київської міської державної адміністрації щодо проекту Стратегії. Крім того, Андрій Антонюк повідомив, що представники Громадської ради при КМДА в даний час опрацьовують та систематизують численні пропозиції мешканців столиці, які надійшли до Громадської ради при КМДА.

За результатами зустрічі було домовлено, що до 12 жовтня 2011 року представники Громадської ради при КМДА нададуть Робочій групі з розробки проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року систематизовані пропозиції до проекту Стратегії.

«Я сподіваюсь, що саме наша спільна робота над розробкою та реалізацією Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року об’єднає зусилля громадськості столиці, експертів Робочої групи та Київської міської державної адміністрації задля досягнення нашої спільної мети — перетворення Києва на справжню європейську столицю» — заявив Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк наприкінці зустрічі з представниками Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021