Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк взяв участь у розширеному засіданні Комітету з економічних реформ при КМДА

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації 25 січня 2012 року відбулося розширене засідання Комітету з економічних реформ при КМДА (КЕР), у якому взяли участь Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов,  Перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова, Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, начальники Головних управлінь КМДА, інших структурних підрозділів Київської міської та районних державних адміністрацій, представники громадськості столиці, у тому числі Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, Виконавчий директор Київської організації роботодавців Іван Голодівський та ін.

Виступаючи перед учасниками розширеного засідання Комітету з економічних реформ при КМДА, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що «я хочу, щоб уже цього року про Київ заговорили як про сучасне місто, яке динамічно розвивається. Я хочу, щоб Київ став «містом майбутнього», де на першому місці – інтереси киян, інтелект, нові технології та швидкий економічний розвиток». За словами голови КМДА, такий підхід неможливий без викорінення бюрократичних та тіньових схем, які багато років процвітали в ешелонах київської влади. Тому Олександр Попов оголосив про початок адміністративної реформи в Києві і назвав її головним завданням міської влади.

На переконання Олександра Попова, досягти швидких змін на краще в одному місті, навіть якщо це столиця, можливо лише за умови оновлення законодавчої бази. Для розвитку потрібні значні кошти – як бюджетні, так і приватні. Залучити їх можна через покращення бізнес-клімату, підтримку київського виробника, а також залучення місцевих та іноземних інвесторів. КМДА підготувала перелік законодавчих змін, актуальних для Києва та всієї України. Олександр Попов звернувся до Ірини Акімової з проханням підтримати ці ініціативи.

Головними бюджетними пріоритетами на цей рік голова КМДА назвав соціальний захист та прискорений економічний розвиток міста. У реалізації цих завдань місто спиратиметься, серед іншого, і на застосування прогресивного світового досвіду. «Запровадження інноваційних підходів до керування містом та запобігання і протидія корупції – це головні завдання, які я ставлю перед собою в першу чергу», – підкреслив голова КМДА. Звертаючись до присутніх учасників КЕРу Олександр Попов наголосив, що готовий підтримати усі раціональні ідеї, які сприятимуть модернізації міста.

За результатами розширеного засідання Комітету з економічних реформ при КМДА визначено наступні пріоритетні напрямки діяльності КЕР у 2012 році:

– проведення адміністративної реформи;

– реформування надання адміністративних послуг;

– поліпшення бізнес-клімату й залучення інвестицій;

– реформування системи охорони здоров’я;

– реформа житлово-комунального господарства;

– підвищення енергоефективності;

– модернізація транспортної інфраструктури.

Коментуючи результати роботи розширеного засідання Комітету з економічних реформ при КМДА, Заступник Голови Громадської ради при КМДА, член правління Київської організації роботодавців Андрій Антонюк зазначив, що Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив забезпечити розробку дорожніх карт щодо реалізації стратегічних ініціатив, визначених Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року. А. Антонюк висловив сподівання, що в ці дорожні карти будуть включені також конкретні проекти та пропозиції, розроблені за участі представників Громадської ради при КМДА, Київської організації роботодавців та Київської торгово-промислової палати, зокрема:

1. Постійна комісія з питань промислової політики Громадської ради при КМДА (Голова — Карпенко А.Я.), ініціювала розробку проекту «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки». Так, 20 червня 2011 року відбулося засідання, на якому була створена Ініціативна група з розробки пропозицій стосовно проекту «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки». До роботи над цим важливим документом були залучені представники Київської торгово-промислової палати, Ради директорів м. Києва, Київської організації роботодавців, а також керівництво Головного управління з питань промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА.

Одним з результатів роботи Ініціативної групи стали спільні Пропозиції стосовно Програми розвитку промислового та наукового комплексу Києва на період 2012-2025 років. Ці пропозиції були схвалені на засіданні Постійної комісії з питань промислової політики та передані представникам Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, а також керівництву Головного Управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики КМДА.

2. Постійною комісією з питань транспорту та зв’язку Громадської ради при КМДА (Голова — Гріненко В.І.) розроблено ряд пропозицій та доповнень до розділу «Транспорт і транспортна інфраструктура» проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» щодо створення мережі сучасних стоянок та автокемпінгів в місті Києві; будівництва багаторівневих паркінгів; впорядкування ринку таксомоторних перевезень в столиці України та ін.

3. Постійною комісією з питань економіки, фінансів та інвестицій Громадської ради при КМДА (Голова — Головченко О.В.) розроблений інвестиційний проект щодо зменшення забруднення територій і зниження обсягів генерації твердих промислових та побутових відходів у м. Києві. Проект передбачає значне покращення екологічної ситуації в місті Києві; зменшення навантаження на полігони та сміттєспалювальні заводи; Створення нових робочих місць та збільшення надходжень до міського бюджету.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021