Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк затверджений Співголовою Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р. «Про створення Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві» та затвердив її персональний склад. Відповідно до цього Розпорядження, Головою Робочої групи затверджено Начальника Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євгена Водовозова, Співголовою Робочої групи — Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка. 

Також до складу Робочої групи увійшли представники структурних підрозділів КМДА, Голова Постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, Голова Київської міської профспілки таксистів М. Войтенко, Голова Правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» А. Галазюк, власник ТМ «Еліт Таксі» О. Круліковський, а також власники і директори служб таксі м. Києва.

Серед основних завдань Робочої групи – здійснення перевірки дотримання чинного законодавства України при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі та забезпечення належного реагування з боку посадових осіб на факти виявлених правопорушень при наданні зазначених послуг.

Відповідно до Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р., Робоча группа з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві регулярно інформуватиме Голову Київської міської державної адміністрації О. Попова про результати своєї роботи.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021