Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк взяв участь у засіданні Погоджувальної комісії для узгодження спірних питань між громадськістю і замовником Генерального плану міста Києва

В Залі засідань Київської міської ради 30 березня 2012 року відбулося засідання Погоджувальної комісії для узгодження спірних питань між громадськістю і замовником Генерального плану міста Києва, на якому був оголошений склад Погоджувальної комісії (ПК), затверджений Регламент ПК, обраний Секретар та 4 члени Секретаріату Погоджувальної комісії, оголошений перелік питань, які надійшли на розгляд ПК та ін. В роботі Погоджувальної комісії взяли участь Голова ПК – Голова Постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури А. Шевченко, Заступник Голови Погоджувальної комісії, Заступник Голови КМДА М. Кучук, депутати Київської міської ради, представники структурних підрозділів КМДА, представники громадськості столиці, у тому числі Заступник Голови Громадської ради при КМДА, Голова Правління ГО «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк.

 Pogodzhyvalna komisiya Члени Погоджувальної комісії прийняли рішення провести наступне засідання ПК 11 квітня 2012 року.
  Довідка: Погоджувальна комісія для узгодження спірних питань між громадськістю і замовником Генерального плану міста Києва утворена Рішенням Київської міської ради від 01.12.2011 р. № 764/7000 «Про затвердження персонального складу Погоджувальної комісії для узгодження спірних питань між громадськістю і замовником Генерального плану міста Києва», відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» з метою розгляду пропозицій громадськості, рішення про врахування яких розробник і замовник Генерального плану міста Києва та його приміської зони до 2025 року не можуть прийняти самостійно або мають місце спірні питання.
  Погоджувальна комісія ухвалює рішення про врахування або умотивоване відхилення пропозицій чи зауважень громадськості, яке надається замовнику та розробнику для урахування при розробці Генерального плану міста Києва та його приміської зони до 2025 року.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021