Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк взяв участь в Робочій зустрічі керівництва Київської міської державної адміністрації з Правлінням Громадської ради при КМДА

 В Колонній залі КМДА 04 квітня 2012 року відбулася Робоча зустріч керівництва Київської міської державної адміністрації з Правлінням Громадської ради при КМДА, в якій взяли участь Голова КМДА Олександр Попов, Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, Заступники голови КМДА Анатолій Голубченко та Олександр Пузанов, начальники Головних управлінь КМДА, члени Правління Громадської ради при КМДА, у тому числі Заступники Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, Микола Черненко, Голови Постійних комісій Громадської ради при КМДА Анатолій Карпенко, Володимир Гриненко та ін.
  На початку Робочої зустрічі Голова КМДА Олександр Попов повідомив Правлінню Громадської ради при КМДА, що Окружний адміністративний суд Києва визнав недійсним рішення Київради про передачу ділянки площею 0,38 га на перетині провулку Десятинного та Пейзажної алеї під забудову.Таке рішення суду 4 квітня 2012 року отримала Київська міська державна адміністрація. «Суд погодився з нашими аргументами та повернув земельну ділянку територіальній громаді. Аби надалі не допустити забудови улюбленого місця відпочинку киян, депутати Київради на засіданні 5 квітня розглянуть рішення про надання території статусу комплексної пам’ятки природи місцевого значення», — розповів Голова КМДА О. Попов.
  Крім того, Голова КМДА Олександр Попов заявив, що не вдоволений рівнем відкритості міської влади. Він постійно вимагає від підлеглих уважніше ставитися до проблем мешканців міста. Водночас Олександр Попов закликав громадськість займати активнішу позицію у вирішенні питань життєдіяльності міста.
  «Ми дуже серйозно, обережно, але рішуче ставимося до наведення порядку і реалізації програм реформування у таких галузях, як комунальне господарство, охорона здоров’я. Все це пов’язано з інтересами киян і тому ми хотіли б вести з київськими громадськими організаціями відвертий діалог, щоб уникнути помилок і досягти максимально позитивного результату за стислий термін», – наголосив Олександр Попов.
  «На жаль, не всі посадовці зрозуміли необхідність співпраці з киянами. Залишились відділи та навіть управління, співробітники яких ховаються від громади за зачиненими дверима. Ситуацію потрібно змінювати. Це моя жорстка вимога – налагодити постійну комунікацію з киянами, постійно залучати Громадську раду до процесу підготовки усіх важливих для міста рішень», – підкреслив Голова КМДА О. Попов.
  Виступаючи на Робочій зустрічі, Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк висловив свою думку щодо співпраці Київської міської державної адміністрації з Громадською радою при КМДА.
  Зокрема, А. Антонюк зазначив, що «в процесі практичної роботи з підприємцями, промисловцями та бізнесменами, які є членами Постійних комісій Громадської ради при КМДА, куратором яких я є, ми звернулися до київської влади з трьома інвестиційними проектами в рамках роботи над Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року.
  Зокрема, Постійна комісія з питань промислової політики, яку очолює Анатолій Якович Карпенко, ініціювало розробку проекту «Основних положень промислової політики міста Києва на 2012-2025 роки».
  Постійна комісія з питань економіки, фінансів та інвестиційнеодноразово порушувала питання щодо збільшення частки переробки твердих побутових відходів як вторинної сировини у місті Києві за рахунок приватних компаній.
  Постійна комісія з питань транспорту та зв’язку, яку очолює Володимир Іванович Гриненко, подала в КМДА свої пропозиції щодо впорядкування ринку таксомоторних перевезень у місті Києві.
  Мені приємно, що всі наші пропозиції були враховані в остаточному варіанті Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, яку затвердила Київська міська рада 15 грудня 2011 року. Таким чином можу констатувати, що співпраця Київської міської державної адміністрації з Громадською радою при КМДА по вищезазначеним питанням є задовільною, за що хочу особисто подякувати Голові КМДА Олександру Павловичу Попову та керівництву відповідних Головних управлінь КМДА, зокрема, Євгену Наумовичу Водовозову, Ігору Миколайовичу Довбаню, Людмилі Всеволодівні Денисюк, Валерію Івановичу Кєржакову та іншим. 
  Шановний Олександре Павловичу! Я хотів би ще раз подякувати Вам за особисту турботу щодо розвитку реального сектору економіки та промислового потенціалу столиці, за ті регулярні зустрічі з трудовими колективами київських підприємств, які Ви особисто проводите щотижня, за ТОВ «Київміськвторресурси» — одне з найбільших столичних підприємств по збору та переробці твердих побутових відходів, яке перебувало в складній ситуації і завдяки Вашому особистому втручанню це важливе для міста підприємство вижило, а 700 киян зберегли свої робочі місця.
  Також, згідно Вашого Розпорядження, сьогодні зранку проведене перше Засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві, що є початком практичної реалізації  однієї з програм Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. 
  Завершуючи, хотів би внести декілька пропозицій щодо покращення взаємодії Київської міської державної адміністрації з Громадською радою.
  Перше: Заступникам голови Громадської ради, які є кураторами Постійних комісій, дати можливість брати участь у засіданнях колегії КМДА.
  Друге: доручити керівництву структурних підрозділів КМДА, на виконання п. 4.3. Типового положення про Громадську раду, затвердженого Постановою КМУ № 996, регулярно надавати проекти нормативно-правових актів Київської міської державної адміністрації для подальшого опрацювання Постійними комісіями Громадської ради при КМДА» — заявив Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк під час Робочої зустрічі керівництва Київської міської державної адміністрації з Правлінням Громадської ради при КМДА.
  Наприкінці Робочої зустрічі, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запросив громадські організації столиці та представників Громадської ради при КМДА взяти участь у загальноміській весняній толоці з озеленення та благоустрою, яка відбудеться 12 квітня 2012 року у Чистий четвер.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021