За сприяння Студентського Парламенту Києва відбувся конкурс краси «Міс КНЕУ – 2010»

Громадська організація «Студентський Парламент Києва» є постійним партнером головних молодіжних заходів студентства української столиці. Одна з таких подій — конкурс краси «Міс КНЕУ – 2010», де СПК виступив у ролі молодіжного партнеру.

Конкурс відбувся 27 травня 2010 року у приміщенні Концертного залу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. В цьому заході приймали участь 20 найгарніших та найталановитіших студенток університету.

0e7348a040ab3790cefc7a2a5457fba3
Дівчата не лише демонстрували свою природну красу та неповторну чарівність, а ще намагались своїми талантами справити враження на членів журі, серед яких був Голова Наглядової ради ГО  «Студентський Парламент Києва» Даніїл Коцупал. Родзинкою конкурсу став вихід участниць у вечірніх сукнях, який перетворився у казкову феєрію кольорів та жіночності і який передав відчуття святкового аристократичного балу.
      За рішенням журі титул «Міс КНЕУ – 2010» здобула Анастасія Фаренюк. Корону та стрічку красуні вручила чарівна студентка КНЕУ Ганна Пославська, яка є володаркою титулу «Міс Україна Всесвіт 2010».
      Студентський Парламент Києва не міг залишити без уваги конкурсантку Дарію Березанську, яка отримала найбільшу підтримку студентів у залі. Представники СПК обрали її «Міс Студентський Парламент Києва – 2010».
      Також всі конкурсантки отримали подарунки від Студентського Парламенту Києва.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021