За сприяння Студентського парламенту Києва відбудеться Друга Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки

Громадська організація «Студентський парламент Києва» в особі Голови правління СПК Олександра Шабелюка виступила організатором Другої Всеукраїнської Олімпіади з робототехніки, в якій візьмуть участь більше ніж 1500 студентів з усієї України. Цей захід розпочнеться 25 квітня 2010 року о 8-00 за адресою: м. Київ, вулиця Глушкова, будинок 2 у приміщені спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

    25042010166  Оскільки Олімпіада проводиться вже вдруге і набула статусу щорічної, її учасники матимуть можливість привітати колег з новими досягненнями в порівнянні з минулим роком. Як очікується, учасників Олімпіади вітатимуть Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, а також представники Міністерства освіти і науки України.
      «Ми щиро бажаємо всім учасникам Другої Всеукраїнської Олімпіади з робототехніки показати свої найкращі наукові здобутки та завжди досягати успіхів на професійній ниві» — зазначив Голова правління громадської організації «Студентський парламент Києва» Олександр Шабелюк.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021