Виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси» стало колективним членом громадської організації «Нова солідарна Україна»

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк та директор виробничо-заготівельного підприємства «Київміськвторресурси»Ольга Малахова-Чуднер 19 грудня 2009 року підписали договір про колективне членство ТОВ «Київміськвторресурси» в …

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк та директор виробничо-заготівельного підприємства «Київміськвторресурси»Ольга Малахова-Чуднер 19 грудня 2009 року підписали договір про колективне членство ТОВ «Київміськвторресурси»в громадській організації «Нова солідарна Україна».
Під час урочистого підписання договору Андрій Антонюк заявив, що вважає виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси»одним з найкращих підприємств в галузі переробки вторинних ресурсів, адже ще в 2004 році підприємство «Київміськвторресурси» стало переможцем конкурсу на краще столичне спеціалізоване підприємство по роботі з відходами (конкурс проводить столична держадміністрація один раз на 5 років).
За словами Голови правління громадської організації «Нова солідарна Україна» А. Антонюка, виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси»виконує в столиці дуже важливу соціальну функцію, економічно та фінансово підтримуючи понад 330 тисяч киян, переважна більшість яких — представники малозабезпечених верств населення (пенсіонери, інваліди, багатодітні та малозабезпечені сім’ї), які, співпрацюючи з цим підприємством, одержують додаткові кошти для поліпшення свого матеріального становища, а інколи навіть взагалі для свого існування.
У свою чергу, директор виробничо-заготівельного підприємства «Київміськвторресурси»Ольга Малахова-Чуднер зазначила, що сподівається на плідну співпрацю з громадською організацією «Нова солідарна Україна», адже «ціль у нас одна — солідарність всіх заради блага кожного».
Довідка: Виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси» – одне з найпотіжніших вітчизняних підприємств у сфері утилізації твердих промислових та побутових відходів як вторинної сировини (склобою, ПЕТФ- пляшок, пластмаси, поліетиленової плівки, макулатури, текстилю, зношених шин, металевої тари з-під напоїв, пошкоджених дерев’яних та пластикових піддонів і т.п.). Підприємство засноване в 1948 році (колишня назва «Київоблутильсировина». В 1996 році колективне підприємство «Київміськвторресурси» було реорганізовано в ТОВ «Київміськвторресурси». Щомісячні обсяги заготівлі та переробки відходів на підприємстві становлять понад 6 тисяч тонн, або близько 40 тисяч кубічних метрів.
На території бази-заводу відкрито історико-етнографічний музей , в якому налічується понад 1 мільйон експонатів — предметів побуту, живопису, літератури, релігії, скульптури, народної творчості, музичної культури, знаряддя виробництва і т.п. Частина експонатів музею — це речі, що потрапили до підприємства у якості вторинної сировини від населення не тільки м. Києва, а й з усіх регіонів України.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021