Відбулася чергова благодійна акція НСУ в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті

Представники громадської організації «Нова солідарна Україна», відповідно до Договору про співпрацю та благодійну допомогу з Дарницьким дитячим будинком-інтернатом, 24 лютого 2010 року провели благодійну акцію в цьому закладі та надали благодійну допомогу Дарницькому дитячому будинку-інтернату.

315х420_news_teenager
За словами Голови правління НСУ Андрія Антонюка, всі діти, що знаходяться в цьому закладі — інваліди з дитинства у зв’язку із ураженням центральної нервової системи. Громадська організація «Нова солідарна Україна» надала цим діткам одяг, книжки, канцтовари, альбоми для малювання, зошити, іграшки, а також колективну гру «Твістер», за допомогою якої дітки зможуть вправлятися в гнучкості, спритності, умінні зберігати рівновагу.
      А. Антонюк зазначив, НСУ і надалі допомагатиме Дарницькому дитячому будинку-інтернату, в якому навчаються, виховуються, та соціально реабілітуються 145 дівчаток з важкими розумовими та фізичними вадами, третина з яких – діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
Опубліковано в Фото матеріали


Календар подій

Січень 2021