Вадим Хабібуллін обраний Головою Нової солідарної України

30 січня 2014 року відбулися Загальні збори «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ» в ході яких були підведені підсумки діяльності «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ»  у 2009 – 2013 роках, затверджений акт Ревізійної комісії, обраний новий Голова правління.

Одноголосно  Головою правління «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ»  було обрано Вадима Монев’яровича  Хабібулліна – громадського діяча та правозахисника.

habibullinВиступаючи на Загальних зборах «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ»  новообраний Голова правління Вадим  Хабібуллін подякував присутнім за довіру та запевнив, що буде докладати максимум зусиль для продовження ефективної діяльності  «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ», що об’єднує громадян України, захищає їх законні права і свободи, задовольняє їх політичні, економічні, соціальні, культурні та інші інтереси та інтереси членів територіальної громади міста Києва.

«Я впевнений — у ці нелегкі історичні часи, коли Україна стоїть практично на межі і жодна зі сторін чи-то влада чи-то опозиція не хоче чи не може знайти компроміс – ми вимушені нагадати публічну позицію членів територіальної громади міста Києва.

Позиція Киян є незмінною і сподіваюся такою незмінною і залишиться.

Члени територіальної громади міста Києва заслуговують гідного Європейського життя, праці та благополуччя.

У нас немає іншого виходу – ми маємо об’єднувати наші спільні зусилля і тільки СОЛІДАРИЗМ та СОЛІДАРНІСТЬ, об’єднання зусиль усіх заради блага кожного має право на існування.

Ми маємо співпрацювати зі всіма, незалежно від політичного кольору і поглядів, релігійних переконань або етнічного походження заради України, заради громадян України та членів територіальної громади міста Києва.

Ми маємо можливість і ми будемо разом захищати свої права» — зазначив Голова «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ»  Вадим Хабібуллін.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021