Українська Спілка в’язнів – жертв нацизму стала колективним членом НСУ

Заступник Голови Української Спілки в’язнів – жертв нацизму (УСВЖН) Володимир Ключарєв  16 лютого 2010 року підписав договір про співпрацю та колективне членство в громадській організації «Нова Солідарна Україна».

      Під час урочистої церемонії підписання договору Голова Української Спілки в’язнів – жертв нацизму Лідія Іванова наголосила, що УСВЖН підтримує основну мету діяльності НСУ, яка полягає в поширенні та популяризації в українському суспільстві ідей солідарності та принципів солідаризму, забезпеченні добробуту громадян України, а також захисті законних прав і свобод членів організації, задоволенні їх законних політичних, економічних, соціальних, та культурних інтересів.
      В свою чергу, Голова правління громадської організації «Нова Солідарна Україна» Андрій Антонюк схвалив рішення, ухвалене на засіданні членів Комітету Української Спілки в’язнів – жертв нацизму та висловив сподівання, що співпраця НСУ та УСВЖН сприятиме залученню в’язнів – жертв нацизму, ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни до активної участі в соціально-економічному житті країни, а також дасть можливість створити для них нормальні умови для повноцінного життя та здійснити низку заходів щодо їх соціального захисту.
      Довідка. Громадська організація «Українська Спілка в’язнів – жертв нацизму» зареєстрована 2 серпня 1991 року. Станом на сьогодні до лав УСВЖН входить понад 500 членів. Очолює Українську Спілку в’язнів – жертв нацизму Іванова Лідія Михайлівна.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021