Студентський парламент Києва закликає молодь зайняти активну життєву позицію та приєднатися до новоствореної молодіжної організації

Громадська організація «Студентський парламент Києва» – це новостворена, професійна студентська організація, основною метою якої є захист законних соціальних, правових, політичних, культурних та інших прав і свобод членів СПК та студентства столиці України.

      Кожен активіст та член Студентського парламенту Києва розуміє, що саме професійна молодь та фахова підготовка студентства формують стабільне майбутнє нашої держави. Пасивна позиція сьогоднішньої київської молоді – це не що інше, як відсутність можливості володіти своєю долею завтра!
      Кожен член СПК отримує можливість формувати та впливати на молодіжне, політичне та культурне життя Києва. Члени Студентського парламенту Києва – це молоді, активні, професійно спрямованні люди, які прикладають свої знання та зусилля для того, щоб на кожному етапі прийняття владних рішень враховувались інтереси молоді та студентства української столиці!
      За словами Голови правління громадської організації «Студентський парламент Києва» Олександра Шабелюка, навіть офіційний логотип СПК відображає погляди всіх його членів. Так, в центрі логотипу зображений студент, який символізує собою  студентство Києва та України. Підняті до неба руки та обличчя символізують потяг студентства до розвитку та прагнення до здолання нових професійних та життєвих висот. Постійні висхідні лінії над студентом, зображеним на логотипі СПК, символізують активну та рушійну хвилю, яка консолідує студентство міста Києва.
      Цю хвилю вже генерують студенти більш ніж двадцяти провідних ВНЗ столиці, які об’єднались з СПК задля створення умов для активної участі студентів та молоді Києва в політичному, соціально-економічному, правовому та культурному житті міста.
      О. Шабелюк вважає, що «саме зараз час прийняти чітке та непохитне рішення задля вирішення наших соціальних, економічних, правових, житлових, екологічних та інших питань! Заявімо про свою чітку позицію – бажання впливати на своє життя та володіти достатньою професійною та правдивою інформацією! Запрошуємо Вас приєднатися до нашої команди однодумців, адже молодь – єдина сила!».
logotup_news_spk
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021