Солом’янська РДА погодилась з вимогою НСУ щодо необхідності реконструкції та реставрації гуртожитків ВАТ «Бавовнянка»

      Солом’янська районна у м. Києві державна адміністрація розглянула звернення Голови правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка від 17.03.2010 р. щодо технічного стану гуртожитків ВАТ «Бавовнянка» № 6 та № 8 (вул. Миколи Грінченка).
      За словами Заступника Голови Солом’янської РДА з питань житлово-комунального господарства Владислава Ярцева, «факти, викладені у Вашому зверненні, дійсно мають місце. Для вирішення ситуації, яка склалася, Солом’янська районна у м. Києві державна адміністрація впродовж останніх п’яти років постійно проводить наради з приводу покращення житлових умов мешканців».
      У листі В. Ярцева також йдеться про те, що для покращення експлуатації гуртожитків Солом’янська РДА вийшла з пропозицією до КМДА включити вищезазначені гуртожитки до переліку будинків, які підлягають реконструкції або реставрації в м. Києві на 2004 та 2005 роки, до реконструкції і реставрації яких інвестори залучаються на конкурсних засадах відповідно до розпорядження КМДА від 12.07.2004 р. № 1324 «Про затвердження Положення про порядок залучення інвесторів до реконструкції або реставрації житлових та нежитлових будинків у м. Києві».
      Оскільки до моменту передачі гуртожитків № 6 та № 8 по вул. Миколи Грінченка балансоутримувач (ВАТ «Бавовнянка») несе повну відповідальність за його належне утримання та якісне надання мешканцям житлово-комунальних послуг, керівництво Солом’янської РДА направило ряд звернень до Голови правління ВАТ «Бавовнянка» Попова І. І., але питання залишається не вирішеним.
      Враховуючи те, що в діях керівництва ВАТ «Бавовнянка» вбачаються ознаки службової недбалості, Солом’янська РДА неодноразово зверталася до прокуратури Солом’янського району та міжрайонного відділу Головного Управління СБУ у м. Києві з проханням вжити відповідні заходи в межах компетенції щодо зловживань та порушень конституційних прав мешканців з боку посадових осіб ВАТ «Бавовнянка».
      «На підставі вищезазначеного, Солом’янська районна в м. Києві державна адміністрація підтримує Вашу ініціативу щодо звернення до прокурора м. Києва стосовно здійснення нагляду за додержанням вимог чинного законодавства України з боку керівництва ВАТ «Бавовнянка».
      Також повідомляємо, що відповідно до ст. 4 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» громадяни набувають право на приватизацію займаних житлових приміщень після передачі гуртожитків у комунальну власність та за умови, що вони фактично проживають у таких гуртожитках правомірно і тривалий час (не менше п’яти років)» — зазначається в листі Заступника Голови Солом’янської РДА з питань житлово-комунального господарства В. Ярцева.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021