Розпочала роботу Громадська приймальня Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка

16 листопада 2011 року розпочала роботу Громадська приймальня Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка, яка знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 82-а. Графік роботи Громадської приймальної: понеділок — п’ятниця, з 10-00 до 17-00, тел. (098)063-21-96; e-mail: antonuk_ac@ukr.net. 

За словами Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка, основною метою діяльності Громадської приймальні є: сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів киян, захисту прав і свобод мешканців столиці, гарантованих Конституцією України; сприяння врахуванню КМДА громадської думки під час формування та реалізації державної політики в місті Києві; розвиток правової культури киян, а також здійснення громадського контролю за діяльністю КМДА.

«На мою думку, основним завданням Громадської ради при КМДА є створення умов для реалізації киянами конституційного права на участь в управлінні державними справами в столиці України, а також здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Але, на превеликий жаль, станом на сьогодні, взаємодія Громадської ради при КМДА та столичної влади є незадовільною, що унеможливлює виконання Громадською радою при КМДА своїх основних функцій як консультативно-дорадчого органу при Київській міській державній адміністрації. Крім того, Громадська рада при КМДА не змогла стати ефективним механізмом взаємодії столичної громади та київської влади, на що багато хто сподівався.

Адже в зв’язку з ліквідацією в місті Києві районних рад, велика частина киян не має можливості оперативно донести свої пропозиції, зауваження чи скарги до керівництва міста. Саме тому я, як Заступник Голови Громадської ради при КМДА прийняв рішення відкрити Громадську приймальню, щоб здійснювати прийом громадян, проводити моніторинг і узагальнення звернень та пропозицій киян, а також спільно з членами Громадської ради при КМДА виробляти на цій основі рекомендації керівництву КМДА щодо важливих питань життєдіяльності столиці» — заявив Андрій Антонюк.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021