Робоча група з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві провела своє чергове засідання

В приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації 11 травня 2012 року відбулось чергове засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві під головування Співголови Робочої групи, Заступника голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка. В засіданні взяли участь члени Робочої групи, у тому числі Голова правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк, Заступник голови Професійної спілки таксистів УкраїниДмитро Поскребаєв та ін.

rg_taxi_11_05_2012 Члени Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві опрацювали та офіційно передали в Міністерство інфраструктури України п’ять пропозицій і доповнень (ВГО «УТМА», ВГО «Українське таксі», ГО «Ліга таксі України», Голова Постійної комісії з питань транспорту і зв’язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, ФОП Г. Попов) до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливості здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення у зв`язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу».

Крім того, члени Робочої групи передали в Головне управління транспорту і зв’язку КМДА три пропозиції (ВГО «УТМА», ГО «Первинна профспілкова організація “Спілка професійних водіїв таксі м. Києва”», ФОП Г. Попов) щодо Схеми організації стоянок таксі у м. Києві. Ці пропозиції будуть систематизовані та оприлюднені на сайті Головного управління транспорту та зв’язку КМДА.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021