Підримати організацію

ПІДТРИМАЙ НОВУ СОЛІДАРНУ УКРАЇНУ

Нова солідарна Україна – це громадсько-політичний проект, який покликаний на основі солідарності і солідаризму об’єднати однодумців.

Поняття «солідарність» та «солідаризм» походять від латинських слів «solidare — solidum», що значить «пов’язувати, з’єднувати, наповнювати». Одне зі значень терміну «solidum» — ціле, утворене із пов’язаних між собою елементів. В свою чергу, похідне слово від терміну «solidum» — «soliditas» означає міцність, довгочасність та цілість.

Ми маємо ідеологією – солідарність усіх заради блага кожного і працюємо заради України, заради громадян України та членів територіальної громади міста Києва на громадських засадах, керуємось ідейними міркуваннями, залучаємо до співпраці ініціативних людей, громадських та політичних активістів незалежно від політичного кольору та вподобань, але обов’язково без наявних негативних наслідків своє діяльності, а також громадські організації, профспілки, трудові колективи підприємств всіх форм власності.

Серед пріоритетних напрямків діяльності «НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ» – представництво і захист прав та інтересів членів територіальної громади міста Києва, допомога киянам у розв’язанні їх соціально-економічних проблем, захист конституційних прав і свобод громадян України, задоволення їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів, захист та підтримка малого та середнього бізнесу, охорона навколишнього середовища, екологічна безпека, соціальний захист представників бюджетної сфери (медичних працівників, освітян, студентів), розвиток транспортної галузі та транспортної інфраструктури столиці,  поширення та популяризація в українському суспільстві ідей та принципів солідарності і солідаризму усіх заради блага кожного.

Ми маємо можливість разом захищати наші права.

Наша спільна солідарна робота і співпраця спрямована змусити чиновників щоденно добросовісно виконувати свої посадові обов’язки і не порушувати права громадян України та членів територіальної громади міста Києва. Ми утримуємо владу й опозицію, яка до цього була владою за наші гроші, тому маємо право вимагати від них чесної та добросовісної роботи на благо людей, а не бажання знову помінятися місцями.

Якщо нас не хочуть поважати, до нас не хочуть прислухатися та належним чином не хочуть виконувати свої обов’язки і не чути нас – в такому разі на найближчих виборах ми маємо єдиний мирний шлях – прийти і проголосувати так, як нам велить серце і розум і нехай доля надасть шанс новим представникам – громадянам України, членам територіальної громади міста Києва змінити наше життя на краще і це є також демократичним елементом «політичної люстрації»

НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА  ЗАКЛИКАЄ  громадян України бути солідарними і завдяки ідеї солідарності та принципам солідаризму ОБ’ЄДНАТИСЯ у захисті своїх законних прав і свобод, ОБ’ЄДНАТИСЯ у вирішенні найважливіших і найчутливіших питань простих людей, громадян України, членів територіальної громади міста Києва – наших співвітчизників.

У разі Вашої зацікавленості та виявлення бажання підтримати Нову солідарну Україну, ПРОПОНУЄМО:

  • ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Якщо Вам подобається те, як ми працювали, працюємо та будемо працювати, ми будемо вдячні за вашу ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ:

Банківські реквізити:

Призначення платежу:
БЕЗПОВОРОТНА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

  • СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА: Якщо Вам подобається те, як ми працювали, працюємо та будемо працювати, ми будемо вдячні за приєднання до Нової солідарної України у всіх СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, які вказані у рубриці «Контакти».

З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ І ВДЯЧНІСТЮ ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ
І СПОДІВАННЯМ ВИЯВИТИСЯ КОРИСНИМИ

НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА

nsu-slogan