Привітання з 20-ю річницею Незалежності України Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка

  Дорогі друзі!
  Щиро, від усього серця вітаю вас з Днем незалежності України! Народ України святкує вже 20 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших дідів та прадідів – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.
  Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму національному домі. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно і з натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості не лише державних мужів, а усього народу нашої держави.
  Від щирого серця й від усієї душі зичу киянам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. З святом Вас!
  Слава Україні!
  З повагою,
  Заступник Голови Громадської ради при КМДА  Андрій Антонюк
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021