Представники НСУ взяли участь у Форумі «Бізнес за реформу державного управління: від скарг – до плану дій»

Представники громадської організації «Нова солідарна Україна» взяли участь у Форумі «Бізнес за реформу державного управління: від скарг – до плану дій», який відбувся 3 лютого 2010 року в Києві, в приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок України.
      Учасники Форуму обговорили необхідність налагодження дієвого діалогу бізнесу і влади, здійснення спільних кроків з реформування підприємництва,  прийняття  ефективних  довгострокових програм економічного  розвитку, ведення обґрунтованої бюджетно-фінансової, грошово-кредитної  політики.
      У форумі взяли участь народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, президент УСПП Анатолій Кінах, народний депутат України М. Азаров, екс-міністр фінансів України В. Пинзеник, Голова Представництва Держкомпідприємництва в м. Києві Віталій Апостолов, керівники міської та районних рад Києва, представники органів державної влади, політичних сил та ділових громадських організацій, підприємці, науковці, експерти.
      За словами Голови правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрія Антонюка, Форум «Бізнес за реформу державного управління: від скарг – до плану дій» дав можливість представникам малого та середнього бізнесу зрозуміти позицію не лише діючої влади, а й опозиційних політичних сил щодо шляхів подальшого вдосконалення системи державного управління, підвищення ефективності регуляторної політики, приведення до європейських стандартів вітчизняної податкової системи, а також посилення боротьби з корупцією, яка сьогодні душить малий та середній бізнес.
  
Опубліковано в Фото матеріали


Календар подій

Січень 2021