Представники Громадської ради при КМДА та органів самоорганізації населення обговорили питання щодо координації своєї діяльності

В ПАТ «Інститут транспорту нафти» 6 жовтня 2011 року відбувся семінар на тему: «Координація діяльності органів самоорганізації населення з Громадською радою при КМДА». В семінарі взяли участь керівники органів самоорганізації населення (ОСН) міста Києва, Заступники Начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю О. Коваль та В. Галета, Заступник Голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк, Голови Постійних комісій Громадської ради при КМДА Н. Кирилова, Ю. Кравченко, М. Бурмака, С. Левада, Заступник Голови Постійної комісії Громадської ради при КМДА Н. Власенко, представники КМДА, гості. 

Виступаючи перед учасниками семінару, Заступник Голови Громадської ради при КМДА, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк зазначив, що в зв’язку з ліквідацією в місті Києві районних рад, велика частина киян не має можливості оперативно донести свої пропозиції, зауваження чи скарги до керівництва міста. Громадська рада при КМДА готова здійснювати прийом громадян, проводити моніторинг і узагальнення звернень та пропозицій киян, а також виробляти на цій основі рекомендації керівництву КМДА щодо важливих питань життєдіяльності столиці.

За словами А. Антонюка, як Громадська рада при КМДА, так і представники органів самоорганізації населення міста Києва зацікавлені в тому, щоб голос столичної громади був почутий керівництвом Київської міської державної адміністрації.

«На мою думку, сьогоднішній семінар, присвячений «Координації діяльності органів самоорганізації населення з Громадською радою при КМДА» стане першим реальним кроком в налагодженні нашої співпраці, адже взаємодія Громадської ради та широкого кола громадських організацій міста Києва та органів самоорганізації населення з керівництвом столиці дасть можливість налагодити системний діалог Київської міської державної адміністрації з громадськістю міста Києва та підвищить якість підготовки рішень з важливих питань життєдіяльності столиці з урахуванням громадської думки киян» — заявив Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк.

За результатами семінару представники Громадської ради при КМДА та керівники органів самоорганізації населення міста Києва домовились проводити спільні заходи за участю членів Постійних комісій Громадської ради при КМДА, присвячені координації діяльності ОСН та столичної громади.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021