Понад 20 учасників таксомоторного ринку столиці виявили бажання стати членами Робочої групи при КМДА з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві

20 квітня 2012 року в приміщенні Головного управління транспорту та зв’язку Київської міської державної адміністрації відбулось третє засідання Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві. Крім членів Робочої групи, в засіданні також взяли участь понад 20 учасників таксомоторного ринку столиці, які виявили бажання стати членами Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві.

  Начальник Головного управління транспорту та зв’язку КМДА, Голова Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві Євгеній Водовозов, виступаючи на засіданні, зазначив, що Робоча група відкрита та готова до конструктивної співпраці з широким колом представників таксомоторної галузі столиці.
  Є. Водовозов наголосив, що головна мета створення Робочої групи полягає в аналізі та підготовці зауважень і пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливості здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», який розробляється Міністерством інфраструктури України.  Євгеній Водовозов підкреслив, що зазначені зауваження і пропозиції потрібно надати в письмовій формі до Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві з належним їх обґрунтуванням, зазначенням ефекту від їх впровадження, а також механізмів та строків реалізації. Ці пропозиції та зауваження будут опрацьовані та систематизовані членами Робочої групи та передані до Міністерства інфраструктури України.
  Крім того, Є. Водовозов підкреслив, що ще одне важливе завдання Робочої групи полягає у визначенні місць влаштування стоянок таксі на території м. Києва для легкового таксі, що вкрай потрібно зробити для покращення умов роботи таксомоторних перевізників столиці. Голова Робочої групи звернувся до представників перевізників та громадських організацій з пропозицією надати до Головного управління транспорту та зв’язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) свої пропозиції щодо адрес місць влаштування стоянок таксі на території м. Києва.
  У свою чергу, Співголова Робочої групи з впорядкування перевезень пасажирів на таксі в м. Києві, Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк під час засідання закликав присутніх уважно ознайомитися з робочою версією законопроекту, розробленого Міністерством інфраструктури України, оперативно опрацювати пропозиції та зауваження до цього документа, адже саме цей законопроект, в разі його ухвалення Верховною Радою України буде базисом та правовою основою для формування цивілізованих міських таксомоторних ринків України.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021