Підприємство «Київміськвторресурси» організувало благодійний концерт для дітей-інвалідів Чорнобиля

      За сприяння директора виробничо-заготівельного підприємства «Київміськвторресурси» Ольги Малахової-Чуднер та голови фонду «Діти  Чорнобиля за виживання»   Любові Фісунової 4 березня 2010 року у Центрі творчості дітей та юнацтва Солом’янського району м. Києва відбувся благодійний концерт для дітей-інвалідів Чорнобиля. ТОВ «Київміськвторресурси» також надало фінансову допомогу та подарунки для чотирьохсот дітей-інвалідів.
      За словами О. Малахової-Чуднер, «26 квітня 1986 року сталась одна з найжахливіших катастроф у історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. 15 грудня 2000 року цей атомний монстр, нарешті, було закрито. Однак біди, принесені Чорнобилем, залишились. І найбільше страждають від них діти. Допомогти їм — справа нашої честі».
      Довідка: Виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси» – одне з найпотіжніших вітчизняних підприємств у сфері утилізації твердих промислових та побутових відходів як вторинної сировини (склобою, ПЕТФ- пляшок, пластмаси, поліетиленової плівки, макулатури, текстилю, зношених шин, металевої тари з-під напоїв, пошкоджених дерев’яних та пластикових піддонів і т.п.). Підприємство засноване в 1948 році (колишня назва «Київоблутильсировина». В 1996 році колективне підприємство «Київміськвторресурси» було реорганізовано в ТОВ «Київміськвторресурси». Щомісячні обсяги заготівлі та переробки відходів на підприємстві становлять понад 6 тисяч тонн, або близько 40 тисяч кубічних метрів.
      На території бази-заводу відкрито історико-етнографічний музей, в якому налічується понад 1 мільйон експонатів — предметів побуту, живопису, літератури, релігії, скульптури, народної творчості, музичної культури, знаряддя виробництва і т.п. Частина експонатів музею — це речі, що потрапили до підприємства у якості вторинної сировини від населення не тільки м. Києва, а й з усіх регіонів України.
      19 грудня 2009 року ТОВ «Київміськвторресурси» стало колективним членом громадської організації «Нова солідарна Україна».

 

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021