Підприємство «Автобізнесстиль» стало колективним членом НСУ

avtobiznesstil_newsНа загальних зборах учасників товариства з обмеженою відповідальністю «Автобізнесстиль», які відбулися 28 грудня 2009 року в місті Києві, було прийнято рішення про вступ підприємства до громадської організації «Нова Солідарна Україна» шляхом набуття колективного членства. Учасники загальних зборів також обрали директора ТОВ «Автобізнесстиль» Олега Хорощака уповноваженою особою, яка представлятиме інтереси підприємства в НСУ.

 

      О. Хорощак зазначив, що колективне членство в громадській організації «Нова Солідарна Україна» дасть можливість підприємству «Автобізнесстиль», спільно з іншими членами «Нової солідарної України», реалізувати основну мету діяльності НСУ, а саме: захист та підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток транспортної галузі столиці, допомога киянам у розв’язанні їх соціально-економічних проблем, захист конституційних прав і свобод громадян України, задоволення їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів.
      Довідка: Товариство з обмеженою відповідальністю «Автобізнесстиль» зареєстроване в м. Києві 6 жовтня 2005 року.
Основними напрямками діяльності підприємства є: оптова та роздрібна торгівля автомобілями, діяльність у галузі автосервісу та ремонту транспорту; організація технічного, сервісного обслуговування сільськогосподарських та інших машин і техніки, ремонт та технічне обслуговування усіх видів автотранспортних засобів (легкових та вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів тощо).
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021