Перший заступник Голови Громадської ради при Держпідприємництві висловив щире співчуття у зв’язку зі смертю Анатолія Віталійовича Галазюка

Перший заступник Голови Громадської ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Співголова Всеукраїнського форуму представників таксомоторної галузі, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк висловив щире співчуття родині та близьким Співголови Всеукраїнського форуму представників таксомоторної галузі, Голови правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» Анатолія Віталійовича Галазюка, який помер 31 серпня 2012 року в результаті важкої хвороби на 50-му році життя.
«Поділяю почуття жалю і скорботи з приводу цієї непоправної втрати. Від нас відійшла людина надзвичайної відданості своїй справі, яка до останнього дня всі свої сили та здоров’я витрачала на формування в Україні цивілізованого ринку таксомоторних перевезень і створення профільного законопроекту. Анатолій Віталійович Галазюк був справжнім українським патріотом, який мріяв про могутню і процвітаючу Україну та працював на благо її громадян. Його життя є для нас прикладом самовідданості, високих моральних чеснот та шляхетності. Світла пам’ять про Анатолія Віталійовича, який залишив добрий слід на рідній землі, назавжди залишиться в наших серцях» — йдеться у співчутті Першого заступника Голови Громадської ради при Держпідприємництві Андрія Антонюка.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021