Парламентський Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув Звернення Голови Правління НСУ щодо вдосконалення правового регулювання тютюнопаління

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк 14 травня 2010 року отримав лист №04-19/2-1079 від Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України Віктора Швеця, в якому повідомляється, що за дорученням Голови ВРУ В. Литвина у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності в межах предмету відання розглянуто Звернення Голови Правління НСУ А. Антонюка стосовно вдосконалення правового регулювання тютюнопаління в Україні.
За словами В. Швеця, це питання постійно знаходиться в полі зору членів Комітету. Зокрема, Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто прийнятий 03 грудня 2009 року за основу проект Закону України про посилення відповідальності за реалізацію неповнолітнім та незаконну реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, поданий народним депутатом України В. Ар’євим (реєстр. №4784) і рекомендував відхилити його з огляду на те, що Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо обмеження споживання і продажу слабоалкогольних напоїв), реєстр. №1171 від 11.12.2007 року, який було підписано Президентом України як Закон України №1824-VI.
      Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України В. Швець в своєму листі висловив вдячність Голові Правління НСУ А. Антонюку за активну громадянську позицію та повідомив, що Комітет постійно відслідковуватиме ситуацію в даній сфері та, за наявності необхідності, ініціюватиме наступні зміни до законодавства стосовно вдосконалення правового регулювання тютюнопаління в Україні.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021