Організація інвалідів війни та збройних сил Солом’янського району м. Києва прийняла рішення вступити до ГО «Нова солідарна Україна»

22 січня 2010 року Загальні збори Організації інвалідів війни та збройних сил Солом’янського району м. Києва ухвалили рішення про вступ Організації до Громадської організації «Нова солідарна Україна» шляхом набуття колективного членства.
      Про це повідомив Голова Організації інвалідів війни та збройних сил Солом’янського району м. Києва Марчевський Олександр Миколайович.
      Олександр Миколайович, зокрема, наголосив, що Організація інвалідів війни та збройних сил Солом’янського району м. Києва підтримує мету та завдання організації «Нова солідарна Україна» щодо поширення на території України ідей солідаризму, об’єднання та сприяння захисту законних політичних, економічних, соціальних та інших прав, свобод громадян України.
      Андрій Антонюк підтримує рішення Організації інвалідів війни та збройних сил Солом’янського району м. Києва щодо вступу Організації до Громадської організації «Нова солідарна Україна» та висловлює свої сподівання на плідну співпрацю.
P109
Опубліковано в Фото матеріали


Календар подій

Січень 2021