НСУ звернулася до Голови Солом’янської РДА з проханням захистити житлові права інваліда І групи Марії Місніченко

OLYMPUS DIGITAL CAMERAГолова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк 15 лютого 2010 року звернувся з листами до Голови Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації І. Сидорова та начальника Управління праці та соціального захисту населення Солом’янського району у м. Києві Л. Хоменко з проханням здійснити заходи щодо захисту житлових прав, організації матеріально-побутового обслуговування  ветерана праці, інваліда І групи Місніченко Марії Панасівни (1919 року народження), яка зареєстрована та проживає  за адресою: м. Київ, Чоколовський бульвар, 8, квартира 2.

 

У листі А. Антонюка йдеться про те, що 12 лютого 2010 року Місніченко Марія Панасівна звернулася до ГО «Нова солідарна Україна» за допомогою у вирішенні наступних питань:
      24 вересня 2008 року внаслідок інсульту помер її син, Лобода Анатолій Іванович. На день смерті він мав у власності гараж, дачу, машину, двокімнатну квартиру, а також однокімнатну квартиру, в якій на даний час проживає Місніченко Марія Панасівна.
У лютому місяці 2009 року Місніченко Марії Панасівні від Дев’ятої київської державної нотаріальної контори надійшов лист за вих. №577 від 11 лютого 2009 року. У даному листі завідувач Дев’ятої київської державної нотаріальної контори Русіна Н. О. запропонувала їй з’явитися до нотаріальної контори 16 лютого 2009 року для уточнення обставин спадкової справи після смерті її сина, Лободи Анатолія Івановича. Марія Панасівна прийшла до нотаріальної контори і написала заяву про відмову від спадщини на користь дружини сина — Лободи Тетяни Олексіївни та його дочки від першого шлюбу — Беліменко Олени Анатоліївни. В день підписання вище зазначеної заяви Місніченко Марія Панасівна вважала, що однокімнатна квартира, в якій вона зареєстрована (прописана) та проживає належить їй на праві власності, тому і відмовилася від своєї частини спадщини у повному обсязі.
      Тільки у листопаді 2009 року Місніченко Марія Панасівна дізналася, що дана квартира вже належить на праві власності її внучці Беліменко Олені Анатоліївні (виявилося, що внучка прийняла квартиру у спадок від її батька).
      Зараз, зі слів Марії Панасівни, Олена Анатоліївна збирається продавати квартиру за адресою: м. Київ, Чоколовський бульвар, 8, квартира 2, а також її виселяти. У Марії Панасівни немає іншого житла, тому у разі продажу квартири, вона залишиться без даху над головою.
      Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк зазначив, що буде тримати вирішення цього питання на особистому контролі, адже захист конституційних прав та свобод мешканців столиці, у тому числі, права на житло — один із пріоритетних напрямків діяльності НСУ.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021