НСУ та ГО «Правозахист» підписали Меморандум про співробітництво та взаємодію

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» А. Антонюк та Голова громадської організації «Громадянський правозахист» (ГО «Правозахист») Г. Черевко 14 квітня 2010 року уклали Меморандум про співробітництво та взаємодію, який спрямований на створення умов для розширення простору економічної свободи та подальшого розвитку малого та середнього бізнесу міста Києва, як невід’ємного фактора демократизації суспільних відносин, створення конкурентного середовища та підвищення суспільного добробуту.

      За словами А. Антонюка, підписуючи даний Меморандум, НСУ та  ГО «Громадянський правозахист»взяли на себе зобов’язання забезпечити консолідовану участь громадськості в процесі місцевого управління, що сприятиме побудові відкритої ринкової, економічно ефективної та соціально орієнтованої моделі державного регулювання; виступати рівноправним соціальним партнером у взаємовідносинах з владою; співпрацювати з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань підготовки пропозицій до проектів нормативно-правових актів, які стосуються сфери управління підприємництвом; формувати організаційно-методичні та процедурні засади для забезпечення участі громадських організацій у процесі розробки й обговорення проектів регуляторних актів; відстежувати ефективність прийнятих регуляторних актів у сфері господарської діяльності на території міста та ін.
      Довідка. Громадська організація «Громадянський правозахист» (ГО «Правозахист») була створена в 2004 році з метою захисту прав підприємців, діяльність яких пов’язана з малими архітектурними формами (МАФ). Членами ГО «Правозахист» є 774 підприємці-власники МАФ, яким належать 1477 малих архітектурних форм з загальною кількістю працівників понад 4700 осіб.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021