НСУ пропонує нагородити Апостолова В. Є. орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня (посмертно)

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк 7 квітня 2010 року звернувся з листом до Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського з проханням розглянути питання щодо нагородження Голови Представництва Держкомпідприємництва України в м. Києві Апостолова В. Є. орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня (посмертно) за вагомий особистий внесок у розвиток українського підприємництва, багаторічну самовіддану працю та високий професіоналізм.
      В листі А. Антонюка йдеться про те, що громадська організація «Нова солідарна Україна» з глибоким сумом сприйняла звістку про передчасну смерть від тяжкої хвороби Голови Представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в м. Києві Апостолова В. Є.
      «Втрата Віталія Євгеновича є важким і непоправним горем для всіх нас. Від нас відійшла людина надзвичайної відданості своїй справі, який до останнього дня всі свої сили та здоров’я витрачав на захист підприємців та промисловців столиці. Віталій Євгенович був справжнім українським патріотом, який мріяв про могутню та процвітаючу Україну та працював на благо її громадян. Його життя є для нас прикладом самовідданості, високих моральних чеснот та шляхетності» — зазначив Голова правління НСУ А. Антонюк в листі до Голови Держкомпідприємництва України М. Бродського.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021