НСУ надала благодійну допомогу Дарницькому дитячому будинку-інтернату

Громадська організація «Нова солідарна Україна», відповідно до договору про співпрацю та благодійну допомогу з Дарницьким дитячим будинком-інтернатом, 28 січня 2010 року провела благодійну акцію в цьому закладі та надала благодійну допомогу Дарницькому дитячому будинку-інтернату.

      Як повідомив Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк, силами та засобами представників Асоціації інформаційних служб таксі та перевізників, а також Київської міської професійної спілки таксистів на базі власного підприємства ТзОВ “УкрТаксТехСервіс”проведено сервісне обслуговування та відремонтовано два автомобілі Дарницького дитячого будинку-інтернату, які використовуються для перевезення дітей-інвалідів в медичні заклади міста Києва.
      А. Антонюк зазначив, що Асоціація інформаційних служб таксі та перевізників, а також Київська міська професійна спілка таксистів є колективними членами громадської організації «Нова солідарна Україна».
      За словами Андрія Антонюка, «в даний час у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті навчаються, виховуються, та соціально реабілітуються 145 дівчаток з важкими розумовими та фізичними вадами, третина з яких – діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Всі діти, що знаходяться в цьому закладі — інваліди з дитинства у зв’язку із ураженням центральної нервової системи. Тому життєво важливо проявляти до цих діток любов не лише на словах а, в першу чергу, нашими добрими справами, що й намагаються робити члени ГО «Нова солідарна Україна».
Опубліковано в Фото матеріали


Календар подій

Січень 2021