НСУ ініціювала благодійну акцію «Допоможи дитині-інваліду!»

Громадська організація «Нова солідарна Україна» розпочинає благодійну акцію «Допоможи дитині-інваліду!», що спрямована на допомогу вихованцям Дарницького дитячого будинку-інтернату. Як вже повідомлялося, в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті постійно проживають діти з помірною розумовою відсталістю віком від 4 до 18 років. У цьому закладі також створена молодіжна група, в яку входять вихованки віком до 25 років.

      В даний час у будинку-інтернаті навчаються, виховуються та соціально реабілітуються 145 дівчаток з важкими розумовими та фізичними вадами, третина з яких — діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Всі діти, що знаходяться в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті — інваліди з дитинства у зв’язку із ураженням центральної нервової системи.
      Звертаємось до всіх небайдужих сердець бути солідарними одне з одним і не відмовляти в допомозі тим, хто її потребує! Адже тільки об’єднавши спільні зусилля, ми здатні дати шанс цим діткам отримати необхідні вміння та навички, які, незважаючи на їх фізичні та інтелектуальні обмеження, допоможуть дітям-інвалідам знайти гідне місце в українському суспільстві та бути готовими до самостійного життя.
      Дітки будуть раді не тільки матеріальній допомозі, а й одягу, взуттю, постільній білизні, приладдям для навчання, спортивному інвентарю, іграшкам, а також медикаментам, які ви можете передати безпосередньо в Дарницький дитячий будинок-інтернат (м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60) або залишити в громадській приймальні НСУ (м. Київ, вул. Володимирська, 82-а).
Також ви можете перерахувати ваші благодійні пожертвування на потреби дітей-інвалідів.
 
      Банківські реквізити:
      Поточний рахунок № 26009300005789 у ВАТ «ФІНЕКСБАНК» м. Києва,
      МФО 380311
      Одержувач: Громадська організація «Нова солідарна Україна»
      Код ЄДРПОУ 36884891
      Призначення платежу: добровільне пожертвування (благодійний внесок) від (ПІБ), без ПДВ.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021