«Нова солідарна Україна» звернулася до В. Пилипишина з вимогою захистити права та інтереси ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій

Громадська організація «Нова солідарна Україна» 26 січня 2010 року звернулася з листом до Голови Шевченківської у м. Києві районної державної адміністрації Віктора Пилипишина з вимогою відремонтувати системи водовідведення будинку № 26 по вулиці Бакинський у Шевченківському районі міста Києва, який перебуває в аварійному стані.

      Вже більше року підвал цього будинку постійно заповнений каналізаційними стоками. У всіх квартирах першого поверху, а особливо у квартирах № 37, 38, 39 та 40 з’явилися пліснява і тріщини на стінах. Сирість та фекалійний сморід стали небезпечними для здоров’я жителів цих квартир. А в них проживають: пенсіонер-інвалід, два ветерани праці, бойовий офіцер-інвалід, учасник війни в Афганістані та декілька маленьких дітей.
      Мешканці цього будинку десятки разів письмово та усно скаржились до місцевого ЖЕКу (Комунальне підприємство «Сирець»), але керівництво цього закладу ніяк не реагує на ці проблеми мешканців Шевченківського району м. Києва.
      Після звернення мешканців будинку № 26 по вулиці Бакинський у Шевченківському районі міста Києва до громадської організації «Нова солідарна Україна», представниками НСУ була перевірена інформація, викладена у цьому зверненні та зроблений експертний висновок, що внаслідок постійних протікань системи водовідведення, права частина зазначеного будинку знаходиться в аварійному стані. Також порушені всі санітарні умови проживання в квартирах № 37, 38, 39 та 40 будинку № 26 по вулиці Бакинський.
      Як зазначив Голова правління НСУ Андрій Антонюк, ГО «Нова солідарна Україна» взяла на громадський контроль дане питання та вимагає від керівництва Шевченківського району м. Києва терміново вирішити питання щодо ремонту системи водовідведення в підвалі будинку № 26 по вулиці Бакинський, а також щодо приведення у належний санітарний стан квартир першого поверху цього будинку, які постраждали внаслідок аварійного стану системи водовідведення.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021