«Нова Солідарна Україна» взяла шефство над Дарницьким дитячим будинком-інтернатом

Голова Правління громадської організації «Нова Солідарна Україна» Андрій Антонюк 23 грудня 2009 року підписав договір про співпрацю та благодійну допомогу з директором Дарницького дитячого будинку-інтернату Тетяною Никифоровою, який передбачає співробітництво з метою забезпечення належних умов для проживання, навчання, виховання, медичної та соціальної реабілітації та надання медичної допомоги вихованцям Дарницького дитячого будинку-інтернату з фізичними та розумовими вадами розвитку, що проживають в цьому закладі.

Громадська організація «Нова Солідарна Україна», зокрема, взяла на себе зобов’язання по мірі можливостей надавати матеріальну допомогу, забезпечувати вихованців дитячого будинку-інтернату одягом, взуттям, постільною білизною, засобами медичної корекції слуху та зору, зубопротезуванням, протезно-ортопедичними виробами, інвалідними колясками, медикаментами та життєво необхідними ліками, а також засобами навчання, виховання та корекції, спортивним інвентарем для проведення оздоровчо-спортивної корекції фізичних вад вихованців.

Під час офіційної церемонії підписання договору Голова Правління ГО «Нова Солідарна Україна» Андрій Антонюк запевнив, що особисто він, як керівник громадської організації, докладатиме максимум зусиль для покращення існуючих умов соціально-побутової адаптації дітей, які проживають в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті. А. Антонюк глибоко переконаний, що рівень турботи про дітей, які мають фізичні та розумові вади є своєрідним лакмусовим папірцем рівня соціального захисту населення в Україні. На думку Андрія Антонюка, діти, які проживають в будинку-інтернаті (переважно це сироти та діти, позбавлені батьківського піклування), заслуговують на особливу турботу, любов і право отримувати все необхідне, а також на можливість здобувати практичні вміння та навички для свого подальшого життя у сім’ї та суспільстві.

Довідка: Дарницький дитячий будинок-інтернат було відкрито у 1965 році. Це соціально-медичний заклад для постійного проживання дітей з помірною розумовою відсталістю віком від 4 до 24 років. Зараз у будинку навчаються, виховуються, та соціально реабілітуються 145 дівчаток з важкими розумовими та фізичними вадами, третина з яких – діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Весь контингент дітей розподілений на 13 груп з урахуванням віку та інтелектуального розвитку. Всі діти, що знаходяться в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті — інваліди з дитинства у зв’язку із ураженням центральної нервової системи.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021