Нова солідарна Україна підтримуватиме законопроект 4378-1

… всіх суддів звільнити і зробити в.о., а тих хто очолював на посадах – люструвати і заборонити працювати хоч п’ять років,- Вадим Хабібуллін, голова Нової солідарної України

habibullin7Як зазначено в законопроекті (№4378-1) «ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ДОВІРИ ДО СУДОВОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ» – його метою є утвердження в суспільстві верховенства права та законності, відновлення довіри до судової системи України, звільнення з посад осіб, які виносили рішення, спрямовані на обмеження конституційних прав і свобод громадян, у тому числі на участь у мирних зібраннях або у зв’язку з участю у мирних зібраннях, зниження рівня корупції в системі судів загальної юрисдикції.

Очевидним є існування проблем в системі здійснення судочинства, які протягом останніх років призвели до цілковитого знищення довіри громадян до судової влади в Україні.

Ця тенденція набула загрозливого характеру і наявною є практика прийняття суддями відверто протиправних, неправосудних рішень, що прямо порушують конституційні права і свободи громадян.

Ці питання неодноразово піднімались і не тільки в суддівському сегменті, а й всьому сегменті – правоохоронному та бізнесовому.

Але останніми роками є дійсно надзвичайно гострою проблемою судової влади в України – її всеохоплююча корупція, яка набула поширення на всіх етапах здійснення правосуддя, що гарантувалось, гарантується і гарантуватиметься ще довго “круговою порукою”, створеною в системі судочинства.

Особливого поширення вищезазначені негативні явища набули протягом останніх місяців, коли суди відверто використовувались злочинною владою як знаряддя придушення масових акцій протесту, внаслідок чого Україна опинилась в глибокій соціально-економічній кризі.

Все вищенаведене зумовлює нагальну і безвідкладну необхідність в прийнятті цього закону, спрямованого на відновлення довіри до судової влади в Україні, підвищення авторитету суддів, системне очищення суддівського корпусу від суддів, які порушують присягу.

Впевнений громадськість готова всіляко підтримати вказаний проект закону і готова активно прийняти участь і надати всіляке сприяння у формуванні Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, у порядку, передбаченому цим новим революційним законом.

Разом з цим, впевнений, що громадськість і надалі наполягатиме на безвідкладному продовженні роботи з відновлення довіри до судової влади в України і очищення суддівського корпусу не тільки в судах загальної юрисдикції.

Таке очищення мають пройти і суди господарські – де розповсюджено порушення прав бізнесу підтриманням, а в деяких випадках безпосередньою участю в рейдерських захопленнях бізнесу.

І таке очищення мають пройти і суди адміністративної юрисдикції, в яких наймасово порушувалися права бізнесу ігноруванням законів і безальтернативним підтриманням органів Міністерства доходів і зборів України у так названих справах «нікчемності правочинів», «податкових повідомлень – рішень» та інших порушень прав підприємців, підприємств та організацій при оскарженнях протиправних перевірок, тощо.

Вадим ХАБІБУЛЛІН

голова Нової солідарної України

P.S. ЩОДО СУДДІВСЬКОЇ ЛЮСТРАЦІЇ:

– напевно кожен з нас вже зрозумів, що суддівські та й інші правоохоронні КАТИ завжди пристосуються до будь-якої влади! Дуже хочу помилятися, але у нас жодного шансу! І більш того, на мій погляд люструвати вибірково – це неправильно і будуть «великі» помилки! Принцип люстрації має бути один – всіх, повторюю всіх, хто був на адміністративних посадах в судах, посадах голів, заступників – всіх звільнити одним голосуванням у Верховній Раді України, а інших зробити виконуючими обов’язків до проходження публічної люстрації! А звільняти рядового суддю, якого голова “заставив” аби той приймав ті рішення про які суспільство знає – це смішно! Чи Ви реально думаєте, що рядові судді самі приймали, приймають й надалі прийматимуть рішення??? Тоді взагалі про що говорити!!! Всіх суддів звільнити і зробити в.о., а тих хто щось очолював на посадах – люструвати і заборонити працювати хоч п’ять років бо все інше «…».
____________________________

 Щодо законопроекту:

«ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ДОВІРИ ДО СУДОВОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ»

Доопрацьований 4378-1 проект

вноситься народними депутатами України

Ю. Б. Дерев’янком

Н. В. Агафоновою

А. В. Лабунською

Л. О. Ємцем

О. В. Бондарчуком

Р. В. Стаднійчуком

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021