Нова солідарна Україна: «Чиновники-корупціонери мають залишити держслужбу добровільно»

Голова НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ Вадим Хабібуллін 6 березня 2014 року прийняв участь у зустрічі керівників Київських підприємств –  столичних роботодавців з керівництвом «пожежників» – Головного Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у м. Києві.

06.03.2014Серед учасників зустрічі були: Начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві, генерал-майор служби цивільного захисту Куценко А.М., Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва Антонюк А.С., начальники управлінь та відділів ГУ ДСНС України у м. Києві, Голова наглядової ради ПАТ «Київенерго» Іван Плачков, Голова Української будівельної асоціації Лев Парцхаладзе та ще понад 20 керівників відомих київських підприємств – столичних роботодавців  (КП «Київський метрополітен», ПАТ «Київметробуд», ПАТ «Київміськбуд-2», ВАТ «Фармак», ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», ПАТ «Оболонь» ВАТ «Будіндустрія», ПАТ «Укрпластик», ЗАТ «Фанплит» та інші).

В ході зустрічі Вадим Хабібуллін підтримав ідею співпраці київських роботодавців, органів державної влади і представників контролюючих органів з чистого листа та вимагав чіткого і прозорого дотримання задекларованого принципу: «Чиновники-корупціонери мають залишити державну службу добровільно, не чекаючи публічної люстрації з розкриттям корупціонерів, хабарників».

06.03.2014 _2Голова НОВОЇ СОЛІДАРНОЇ УКРАЇНИ Вадим Хабібуллін заявив про готовність прийняти участь у виробленні спільних механізмів співпраці ГУ ДСНС України у м. Києві та Столичних роботодавців задля оперативного реагування на проблемні питання громадян та підприємців, членів територіальної громади міста Києва, що виникають при дотриманні законодавства та проведення перевірок з питань пожежної та техногенної безпеки.

НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА

http://nsu.ua/

_____________________________

Регіональна зустріч керівництва ГУ ДСНС України у м. Києві з Федерацією роботодавців м. Києва та керівниками столичних підприємств http://photo.unian.net/ukr/themes/46179/

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021