Ветерани

Громадська організація інвалідів війни та Збройних Сил Солом’янського району м. Києва

Історія створення

Громадська організація інвалідів війни та Збройних Сил Солом’янського району м. Києва зареєстрована в листопаді 1991 року. Організація об’єднує на добровільній основі громадян, визнаних інвалідами війни. На сьогоднішній день кількість членів організації становить 2100 чоловік. Очолює громадську організацію інвалідів війни та Збройних Сил Солом’янського району м. Києва Марчевський Олександр Миколайович.

Головна мета Організації — захист прав та інтересів інвалідів війни, вдів фронтовиків, а також учасників бойових дій

Кожного року, нажаль, іде з життя покоління наших співвітчизників, які ціною неймовірних зусиль зупинили Гітлера. Процвітаюча Європа не могла з ним упоратися, а вони змогли. Незабутній подвиг ветеранів у роки воєнного лихоліття завжди буде взірцем любові до рідної землі та служіння народові, невичерпним джерелом духу та віри у щасливе майбутнє.

Інваліди війни — такі самі ветерани, однак, вони більше ніж інші постраждали, а тому потребують постійної уваги, опіки та доброти з боку держави та суспільства.

Здорова людина не завжди може зрозуміти, як важко більш ніж шістдесят років носити в собі наслідки поранень та контузій, бути тягарем для сім’ї та суспільства. Особливо зараз, в таких складних економічних умовах.

І лише спілки інвалідів, їх керівники та активісти, які також є інвалідами війни, можуть з глибоким розумінням поділяти їх погляди та прийти на допомогу у вирішенні проблем.

Саме з такою метою і створювалась громадська організація інвалідів війни та Збройних Сил Солом’янського району м. Києва, головна мета якої — захист прав та інтересів інвалідів війни, вдів фронтовиків, сприяння в їх медичному обслуговуванні, а також організація роботи з героїко-патріотичного виховання молоді.

Основні напрямки діяльності Організації:

  1. Сприяти інвалідам та ветеранам у реалізації встановлених для них чинним законодавством пільг та переваг.
  2. Інформувати відповідні органи державної влади про діяльність організації та проблеми інвалідів з метою їх вирішення. Спільно з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями сприяти здійсненню заходів, спрямованих на охорону здоров’я, а також соціально-побутового та культурного обслуговування членів організації.
  3. Підтримувати зв’язок та тісно взаємодіяти з Товариством Червоного Хреста, фондами соціального захисту інвалідів та іншими організаціями, програми яких повністю або частково спрямовані на надання допомоги інвалідам війни, вдовам загиблих і померлих інвалідів війни та Збройних Сил.
  4. Надавати всіляку допомогу самотнім інвалідам, вдовам загиблих та померлих інвалідів.
  5. Разом з державними   та іншими організаціями, установами, підприємствами організовувати шефську роботу з  інвалідами та ветеранами війни.
  6. Проводити роботу з героїко-патріотичного виховання молоді, брати участь у її вихованні, турбуватися про збереження пам’ятників і меморіалів захисникам Батьківщини.

 

Нова солідарна Україна – солідарність усіх заради блага кожного