Перевізники маршрутних таксі

Київська міська організація роботодавців-перевізників «Столиця»

До складу Київської міської організації роботодавців-перевізників «Столиця» входять 25 перевізників м. Києва не комунальної форми власності
  Київська міська організація роботодавців-перевізників «Столиця» створена 27 лютого 2004 року на підставі Закону України «Про організації роботодавців». Організація є юридичною особою, створена за галузевою ознакою та має статус Київської міської організації роботодавців, діяльність якої поширюється на територію міста Києва.
      КМОРП «Столиця» є неприбутковою громадською організацією, створеною за рішенням Установчих зборів роботодавців-перевізників м. Києва, яка об’єднує на засадах рівноправності роботодавців-перевізників — членів Організації з метою представництва і захисту їх прав та інтересів, а також координації їх діяльності у сприянні вдосконаленню системи та відносин соціального партнерства.
      До складу Київської міської організації роботодавців-перевізників «Столиця» входять 25 перевізників м. Києва не комунальної форми власності, в яких працює більше 2000 автобусів на маршрутах міста, що складає більше 80% автобусів перевізників не комунальної форми власності. Завдяки КМОРП «Столиця» не були допущені протизаконні дії органів місцевої влади щодо безпідставного підвищення розміру плати «за надані послуги», що однозначно тягнуло би за собою значне підвищення тарифів за проїзд для киян. Сьогодні Київська міська організація роботодавців-перевізників «Столиця» робить все для того, щоб не допустити протизаконні дії чиновників, направлені на знищення здорової конкуренції на ринку перевезень не комунальної форми власності.
     КМОРП «Столиця» є однією із засновників Федерації роботодавців транспорту України, Федерації роботодавців м. Києва, Української асоціації перевізників.
Очолює КМОРП «Столиця» Ліпецький Валерій Станіславович.
      Основна мета діяльності КМОРП «Столиця» — представництво та захист законних інтересів роботодавців
   Основною метою діяльності КМОРП «Столиця» є представництво та захист законних інтересів роботодавців – членів Організації у економічній, соціально-трудовій та інших сферах, у тому числі в їх відносинах з іншими сторонами соціального партнерства відповідного рівня, сприяння інтеграції та взаєморозумінню роботодавців транспортної галузі України.
     У своїй діяльності Київська міська організація роботодавців-перевізників «Столиця» керується Конституцією України, Законом України «Про організації роботодавців», Законом України «Про об’єднання громадян», своїм Статутом, іншими нормативно-правовими актами, а також законодавством про соціальне партнерство та професійні спілки.