Київська міська організація роботодавців уклала угоди про співпрацю з Управлінням професійної освіти КМДА та Київським міським центром зайнятості

Голова правління Київської міської організації роботодавців Андрій Антонюк 30 січня 2013 року підписав угоди про соціальне партнерство з начальником Управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Миколою Кучинським та директором Київського міського центру зайнятості Віктором Сухомлином.

Ці угоди передбачають об’єднання зусиль та налагодження ефективної співпраці з метою задоволення потреб економіки міста Києва в кваліфікованих робочих кадрах, а також ефективної реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та трудової міграції в м. Києві.

Відповідно до угод, здійснюватимуться заходи, спрямовані на:

  • стимулювання роботодавців до справедливого рівня оплати праці на нових робочих місцях;
  • сприяння економічної стабільності та забезпечення соціального захисту населення через прискорення укомплектування вільних робочих місць;
  • оперативне повернення населення до соціальних гарантій засобами соціальної підтримки;
  • розвиток ефективної співпраці між замовниками робітничих кадрів та професійно-технічними навчальними закладами з метою покращення партнерських стосунків.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021