Київська міська професійна спілка таксистів стала колективним членом ГО «Нова солідарна Україна»

На позачергових зборах членів Ради Київської міської професійної спілки таксистів 22 грудня 2009 року одноголосно ухвалено рішення вступити до громадської організації «Нова солідарна Україна». Про це заявив Голова Київської міської професійної спілки таксистів Микола Войтенко.

      За його словами, головними напрямками діяльності Київської міської професійної спілки таксистів є захист прав та законних інтересів членів профспілки, забезпечення правових гарантій їх функціонування та сприяння  діяльності приватних таксистів.
      М. Войтенко зазначив, що колективне членство в громадській організації «Нова солідарна Україна» дасть можливість Київській міській професійній спілці таксистів, спільно з іншими членами «Нової солідарної України», реалізувати основні напрямки діяльності НСУ, а саме: захист та підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток транспортної галузі столиці, допомога киянам у розв’язанні їх соціально-економічних проблем, захист конституційних прав і свобод громадян України, задоволення їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів.
      Довідка: Київська міська професійна спілка таксистів зареєстрована в липні 2003 року. В своїх лавах об’єднує понад 5200 індивідуальних членів. Профспілка є добровільним громадським формуванням, створеним на основі єдності інтересів її членів, професійна діяльність яких пов’язана з наданням послуг по перевезенню пасажирів та їх багажу на таксі у місті Києві.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021