Київська міська організація роботодавців ухвалила рішення вступити в ГО «Нова солідарна Україна»

На розширеному засіданні Правління Київської міської організації роботодавців (КМОР), яке відбулося 19 січня 2010 року в столиці, ухвалено рішення про вступ КМОР в громадську організацію «Нова солідарна Україна» в якості колективного члена.

      Про це повідомив Голова Правління Київської міської організації роботодавців Іван Голодівський, який зазначив, що КМОР підтримує цілі та мету діяльності громадської організації «Нова солідарна Україна», яка захищає права і законні інтереси промисловців та підприємців столиці, представників малого та середнього бізнесу Києва, а також об’єднує в своїх лавах представників різних галузей вітчизняної економіки, зокрема, підприємства з переробки вторинних ресурсів, перевізників, представників авто бізнесу, транспортних підприємств тощо.
      Виступаючи на розширеному засіданні Правління Київської міської організації роботодавців, Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» (НСУ) Андрій Антонюк заявив, що вітає рішення, ухвалене КМОР та висловив сподівання, що спільна співпраця «Нової солідарної України» та Київської міської організації роботодавців допоможе більш ефективно захищати та підтримувати малий і середній бізнес, промисловців та підприємців столиці, охороняти навколишнє природне середовище, здійснювати заходи щодо соціального захисту представників бюджетної сфери (медичних працівників, освітян, студентів), розвитку транспортної галузі столиці, а також допомагати киянам у розв’язанні їх соціально-економічних проблем, захисті конституційних прав і свобод громадян України, задоволенні їх законних політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів.
      Довідка: Київська міська організація роботодавців (КМОР) зареєстрована в лютому 2002 року. Станом на сьогодні в КМОР входить 213 членів — юридичних осіб всіх форм власності та різного галузевого спрямування. КМОР є членом Федерації роботодавців України та головує в правлінні Київського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
      КМОР плідно співпрацює з Київською міською державною адміністрацією, Київрадою, профільними комітетами Верховної Ради України, профспілками столиці, Торгово-промисловими палатами м. Києва та України, Київським відділенням Антимонопольного комітету України.
      Київська міська організація роботодавців послідовно і системно бореться проти комерціалізації в організації та проведенні тендерів за державні кошти, а також допомагає підприємствам усіх форм власності боротися проти рейдерів. Очолює Київську міську організацію роботодавців Голодівський Іван Романович.
Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021