Київрада підтримала Стратегію розвитку міста Києва до 2025 року

Метою цього рішення є затвердження стратегічних пріоритетів соціально-економічного розвитку міста. Нагадаємо, що 23 червня 2011 року проект рішення «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» був прийнятий Київрадою за основу і відправлений на публічне обговорення, яке тривало півроку. За цей час від громадськості, фахівців, представників громадських об’єднань та інших організацій, у тому числі Громадської ради при КМДА, всього було отримано близько 10 тисяч пропозицій та коментарів до проекту Стратегії, 30 % з яких були включені до фінального варіанту документа.

Коментуючи ухвалення Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк зазначив, «що підтримка депутатами Київської міської ради Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року — безумовно, позитивний момент, адже всі ми — київська громада, отримали офіційний документ, який визначає бачення розвитку міста Києва на найближчі десятиліття, ставить амбітні стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує системний підхід до організації й управління процессом впровадження маштабних проектів, вкрай важливих для подальшого розвитку столиці України та підвищення комфортності проживання в місті Києві.

Мені приємно, що представники Громадської ради при КМДА мали можливість долучитися до розробки та громадського обговорення проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Зокрема, представники Постійних комісій Громадської ради при КМДА, куратором яких я є, взяли участь в багатьох громадських обговореннях та «круглих столах», на яких нами були представлені конкретні пропозиції та інвестиційні проекти, а також механізми їх реалізації. Позитивним є те, що результати нашої роботи знайшли своє відображення в остаточному варіанті Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, який сьогодні був затверджений Київрадою.

Так, членам Робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року були передані наступні пропозиції:

1. Постійною комісією з питань промислової політики Громадської ради при КМДА (Голова — Карпенко А.Я.), спільно з представниками Київської торгово-промислової палати розроблено проект «Програми розвитку промислового та наукового комплексу Києва на період 2012-2025 років» (додаток до проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року»).

2. Постійною комісією з питань транспорту та зв’язку Громадської ради при КМДА (Голова — Гріненко В.І.) розроблено ряд пропозицій та доповнень до розділу «Транспорт і транспортна інфраструктура» проекту «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» щодо створення мережі сучасних стоянок та автокемпінгів в місті Києві; будівництва багаторівневих паркінгів; впорядкування ринку таксомоторних перевезень в столиці України та ін.

3. Постійною комісією з питань економіки, фінансів та інвестицій Громадської ради при КМДА (Голова — Головченко О.В.) розроблений інвестиційний проект щодо зменшення забруднення територій і зниження обсягів генерації твердих промислових та побутових відходів у м. Києві. Проект передбачає значне покращення екологічної ситуації в місті Києві; зменшення навантаження на полігони та сміттєспалювальні заводи; Створення нових робочих місць та збільшення надходжень до міського бюджету.

Я сподіваюся, що київська громада разом зі столичною владою на чолі з Головою КМДА О. Поповим, який виступив ініціатором розробки проекту Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, об’єднавши спільні зусилля, зможуть реалізувати цільові програми та конкретні інвестиційні проекти, передбачені Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року. На мою думку, орієнтація на громадськість сьогодні має стати одним з ключових принципів функціонування міської влади. Адже саме кияни мають не тільки визначати ефективність роботи по реалізації Стратегії, а й безпосередньо приймати активну участь в поетапній реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» — заявив Заступник Голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021