Громадська рада при КМДА ухвалила Положення та Регламент

19 травня 2011 р. в актовій залі ПАТ «Київпроект» відбулося засідання Громадської ради при КМДА, присвячене розгляду наступних питань порядку денного: 1) Ухвалення Положення та Регламенту Громадської ради при КМДА; 2) Про результати формування персонального складу Постійних комісій на основі проведеного анкетування членів Громадської ради при КМДА; 3) Затвердження складу Правління Громадської ради при КМДА; 4) Про формування Плану роботи Громадської Ради при КМДА на 2011 рік; 5) Різне.

В засіданні взяли участь 175 членів Громадської ради при КМДА, представники ЗМІ, гості.

З першого питання порядку денного загальну інформацію щодо проектів Положення та Регламенту Громадської ради при КМДА надав Перший заступник голови Громадської ради при КМДА О. Боярчук та закликав присутніх ухвалити Положення та Регламент.

Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, який разом з О. Боярчуком були відповідальними за розробку проектів Положення та Регламенту Громадської ради при КМДА, у своєму виступі зазначив, що відповідно до рішення першого засідання Громадської ради при КМДА від 20.04.2011 р., 6 травня 2011 р. розроблені проекти Положення та Регламенту Громадської ради при КМДА були опубліковані на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

А. Антонюк повідомив учасникам засідання, що протягом 10 днів тривало громадське обговорення проектів Регламенту та Положення, в результаті якого надійшло 8 пропозицій та зауважень до проектів цих документів. Для того, щоб максимально ефективно опрацювати проекти Положення та Регламенту Громадської ради при КМДА, 17 травня 2011 р. в офісі громадської організації «Нова солідарна Україна» відбулося засідання круглого столу, присвяченого обговоренню проектів Положення та Регламенту, в якому взяли участь 5 членів Громадської ради при КМДА, які надіслали свої пропозиції та зауваження до проектів цих документів. Учасники круглого столу ухвалили рішення рекомендувати Громадській раді при КМДА прийняти проекти Положення та Регламенту в цілому, а також взяти до уваги всі пропозиції і зауваження, які надійшли від членів Громадської ради при КМДА та долучити їх до протоколу засідання круглого столу.

Заступник голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк, виступаючи перед учасниками засідання заявив, що Робоча група з розробки проектів Положення та Регламенту буде і надалі працювати, щоб максимально повно врахувати пропозиції та побажання членів Громадської ради при КМДА, а також продовжити роботу по вдосконаленню цих документів.

За словами А. Антонюка, ухвалення Положення та Регламенту дасть можливість Громадській раді при КМДА повноцінно працювати, адже ці документи визначають найважливіші аспекти діяльності та порядок роботи Громадської ради, Правління і Постійних комісій ГР, повноваження Громадської ради, права та обов’язки її членів, а також взаємовідносини Громадської ради та КМДА.

«Я закликаю членів Громадської ради ухвалити Положення та Регламент, адже ці документи дадуть нам можливість системно працювати у тісній взаємодії з Київською міською державною адміністрацією на благо киян, активізують роботу Постійних комісій, закріплять чіткий механізм співпраці Постійних комісій з відповідними структурними підрозділами КМДА, а також дозволять залучити до активної співпраці широке коло громадських організацій, які не увійшли до складу Громадської ради» — заявив А. Антонюк.

Заступник голови Громадської ради при КМДА А. Антонюк також відповів на численні запитання учасників засідання та прокоментував основні положення проектів Регламенту і Положення про діяльність Громадської ради при КМДА. Після цього Положення та Регламент Громадської ради при КМДА були затверджені переважною більшістю голосів учасників засідання.

З інших питань порядку денного учасники засідання затвердили склад Правління Громадської ради при КМДА у складі 34 осіб (Голова, Заступники голови, Голови Постійних комісій Громадської ради при КМДА); обрали Боярчука О.М. Першим заступником Голови Громадської ради при КМДА, а також заслухали інформацію щодо формування персонального складу Постійних комісій та про формування Плану роботи Громадської Ради при КМДА на 2011 рік.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021