Громадська рада при Київській міській державній адміністрації провела своє перше робоче засідання

20 квітня 2011 р. в приміщенні ПАТ «Київпроект» відбулося перше засідання Громадської ради при КМДА, в якому взяли участь 207 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства, які обрані членами Громадської ради відповідно до протоколу установчих зборів від 03.03.2011 р. та Розпорядження Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова № 564 від 15.04.2011 р.

На першому робочому засіданні Громадської ради при КМДА розглядалися наступні питання порядку денного:

1. Інформація про результати Установчих зборів.

2. Обрання голови ГР.

3. Обрання заступників голови ГР.

4. Створення постійних комісій та обрання голів комісій ГР.

5. Створення робочої групи з розробки проектів Положення та Регламенту Громадської ради.

Відкрив перше робоче засідання ГР Заступник начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю КМДА Олександр Коваль, який від імені Голови КМДА Олександра Попова привітав присутніх представників інститутів громадянського суспільства з обранням до складу Громадської Ради і висловив сподівання щодо плідної і конструктивної співпраці задля розвитку Києва.

У своєму виступі він, зокрема, зазначив, що «Київська міська державна адміністрація сподівається на формування дієвої та активної Громадської ради, яка відіграватиме значну роль в налагодженні плідного діалогу та співпраці між столичною владою та громадськістю м. Києва».

Інформацію про результати Установчих зборів оголосив головуючий на першому робочому засіданні Громадської ради Микола Черненко, який повідомив, що згідно протоколу Установчих зборів за участю уповноважених представників інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Київській міській державній адміністрації на 2011-2012 роки від 03.03.2011 р. обранаГромадська рада при Київській міській державній адміністрації у складі 222 осіб. А 15 квітня 2011 р. Голова КМДА О. Попов  затвердив персональний склад Громадської ради при Київській міській державній адміністрації (Розпорядження № 564 від 15.04.2011 р.).

За результатами голосування Головою Громадської ради при КМДА обрана Сирота Віра Вадимівна (Всеукраїнська громадська організація «Конгрес ділових жінок України»), Заступниками голови Громадської ради при КМДА обрані: Антонюк Андрій Сергійович (Громадська організація «Нова солідарна Україна»); Боярчук Олександр Миколайович (Міжнародна правозахисна організація «Континент»); Гончаренко Микола Миколайович (Громадська організація «Київська міська Спілка ветеранів Афганістану») та Черненко Микола Петрович (Міжнародна громадська організація «Міжнародна економічна фундація»).

Також члени Громадської ради при КМДА вирішили утворити 29 постійних комісій ГР та обрали голів постійних комісій Громадської ради при Київській міській державній адміністрації.

Зокрема:

1. Комісія з питань екології,благоустрою та охорони природних ресурсів, голова комісії Белан С.В.

2 Комісія з питань економіки, фінансів та інвестицій, голова комісії Головченко О. В.

3. Комісія з питань енергетики, енергоефективності та енергозбереження, голова комісії Нілов М.В.

4. Комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та житлового забезпечення, голова комісії Хорев В.В.

5. Комісія з питань земельних відносин, голова комісії Барабаш В.Т.

6. Комісія з питань захисту прав споживачів, голова комісії Зінченко О.В.

7 Комісія з питань надзвичайних ситуацій, голова комісії Карпов Д.В.

8. Комісія з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, голова комісії Держановська С.Л.

9. Комісія з питань промислової політики, голова комісії Карпенко А.Я.

10. Комісія з питань торгівлі, реклами та побуту, голова комісії Волков Е.О.

11. Комісія з питань регуляторної політики та підприємництва, голова комісії Ермак А.Б.

12. Комісія з питань культури та охорони культурної спадщини, голова комісії Счастлівцева В.Д.

13. Комісія з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва, голова комісії Левада С.Я.

14. Комісія з питань освіти і науки, голова комісії Бурмака М.П.

15. Комісія з питань охорони здоров’я, голова комісії Гусєва Н.П.

16. Комісія з питань фізичної культури та спорту, голова комісії Кравченко Ю.О.

17. Комісія з питань праці та соціального захисту населення, голова комісії Мельник В.П.

18. Комісія з питань промислової, науково-технічної та інноваційної політики, голова комісії Соколовський В.І.

19. Комісія з питань транспорту та зв’язку, голова комісії Гріненко В.І.

20. Комісія з питань сім’ї та жінок,  голова комісії Лісімова Л.Г.

21. Комісія з питань молоді, голова комісії Олійник Д.С.

22. Комісія з питань інформаційного забезпечення, преси, зв’язків із громадськістю та звернень громадян, голова комісії Виходцев Г.А.

23. Комісія з питань міжнародних зв’язків, голова комісії Круліковський О.М.

24. Комісія з питань правового забезпечення, правової експертизи, сприяння у боротьбі з корупцією, взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції, голова комісії Бортнік Р.О.

25. Комісія з питань туризму і курортів, голова комісії Добровіцький С.В.

26. Комісія з питань інвалідів, голова комісії Міхнюк О.І.

27. Комісія з питань ветеранів війни та праці, голова комісії Воробйов В.С.

28. Комісія з питань національностей та релігій, голова комісії Ларін В.Є.

29. Комісія з питань місцевого самоврядування, голова комісії Кирилова Н.М.

Наприкінці першого робочого засідання Громадської ради при КМДА, члени ГР доручили голові Громадської Ради В. Сироті та заступникам голови ГР розробити проекти Положення та Регламенту Громадської ради, проект плану роботи Громадської Ради при КМДА на 2011 рік із залученням членів ГР, внести пропозиції щодо персонального складу постійних комісій ГР на основі проведеного анкетування членів ГР, організувати наступне засідання ГР не пізніше 19 травня 2011 р., вжити заходів щодо інформування КМДА та громадськості про діяльність ГР шляхом розміщення відповідних повідомлень та документів на офіційному сайті КМДА в рубриці «Громадська рада».

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна», Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк, коментуючи результати першого робочого засідання ГР заявив, що новостворена Громадська рада при Київській міській державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі киян в управлінні державними справами в столиці, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії Київської міської державної адміністрації з громадськістю столиці України та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в місті Києві.

«Перше робоче засідання Громадської ради пройшло конструктивно, в діловій атмосфері. Результати голосування членів ГР засвідчили, що в Громадській раді при Київській міській державній адміністрації є сформована більшість, яка налаштована на ефективну співпрацю з КМДА, підтримує реформи Президента України В.Ф. Януковича, які активно реалізуються в столиці, вітає конкретні кроки з наведення порядку в місті Києві, які здійснює Голова КМДА О. Попов та його команда» — зазначив А. Антонюк.

Заступник голови Громадської ради при КМДА Андрій Антонюк впевнений, що Громадська рада та Київська міська державна адміністрація будуть плідно співпрацювати, адже «ціль у нас одна — перетворити Україну на сильну та процвітаючу державу, а Київ — на справжню європейську столицю!» — заявив А. Антонюк.

Веб-сторінка Громадська рада при Київській міській державній адміністрації на офіційному сайті Київської міської влади: http://kmv.gov.ua/grada.asp

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021