Голова правління НСУ взяв участь у проведенні Днів Санкт-Петербурга у Харкові

Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк взяв участь у проведенні Днів Санкт-Петербурга у Харкові, які проходили з 22 по 24 квітня 2010 року. В рамках проведення Днів Санкт-Петербурга Голова правління НСУ Андрій Антонюк взяв участь в переговорах керівництва Харківської міської ради з представниками делегації Санкт-Петербурга. А. Антонюк зазначив, що під час переговорів обговорювалися питання щодо подальшого розвитку українсько-російських стосунків, налагодження прямих контактів між суб’єктами господарювання України та Російської Федерації, реалізації спільних проектів в галузі культури, науки, соціальної сфери, а також поглиблення гуманітарних зв’язків.

      А. Антонюк наголосив, що проведення Днів Санкт-Петербурга саме у Харкові глибоко символічно, адже напередодні тут відбулася зустріч Президента України В. Януковича з його російським колегою Д. Медведєвим, під час якої президенти підписали Угоду між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Росії на території України. За словами Голови правління НСУ, підписання цієї Угоди дозволить Україні вирішити цілу низку важливих питань, серед яких вирішення проблем стабільності і безпеки у двосторонніх відносинах України і Росії, стабілізація фінансової ситуації в нашій країні, створення необхідного економічного фундаменту для виходу України з кризи та активного економічного зростання нашої держави.
      Перебуваючи у Харкові, Андрій Антонюк провів низку зустрічей з представниками делегації Санкт-Петербурга. Зокрема, він зустрівся з Почесним президентом концерну «Орімі», президентом судохідної компанії «Оріон», членом Морської Ради Санкт-Петербурга, відомим меценатом та благодійником Олександром Колосніциним, Заступником генерального директора петербургської компанії «Водоканалбуд» Василем Смиком, народним артистом Росії, заслуженим артистом України, лауреатом міжнародних конкурсів та музичних премій Василем Герелло, та ін.
      Під час цих зустрічей А. Антонюк подякував О. Колосніцину за те, що він докладає значних зусиль для відродження культури, реалізує багато мистецьких проектів, розвиває музейну справу не лише в Росії, а й далеко за її межами. «З останніх проектів, реалізованих Олександром Петровичем в галузі культури, я хотів би особливо відзначити п’єсу Володимира Бортка «Молот відьом», прем’єра якої відбулася 16 квітня на сцені театру-фестивалю «Балтійський дім» у Санкт-Петербурзі. Продюсером цієї постановки був Олександр Петрович Колосніцин, який допоміг талановитому режисеру реалізувати свій творчий задум» — зазначив А. Антонюк.

      За словами Голови правління НСУ, програма Днів Санкт-Петербурга у Харкові була доволі насиченою та включала в себе різноманітні заходи, зокрема: виставку естампів про Петербург «История и культура Петербурга в графике», фестиваль російської мови «Санкт-Петербург и русское слово», джазовий спектакль «1900» у виконанні джазового ансамблю під керівництвом Давида Голощекіна, вечір російського романсу «Одной любви музыка уступает, да и любовь — мелодия», спектакль «Перезагрузка» театру-фестивалю «Балтийский дом» та інші.

Одним з яскравих моментів проведення Днів Санкт-Петербурга у Харкові стало проведення Гала-концерту в Харківському державному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка, в якому взяли участь провідні російські артисти, зокрема: соліст Маріїнського театру Василь Герелло, народна артистка Росії, заслужена артистка України Людмила Сенчина, народний артист Росії, заслужений діяч мистецтв Росії Ігор Корнелюк,  заслужена артистка Росії Тетяна Буланова, заслужений артист Росії Микола Поздеєв, естрадна співачка та ведуча Ілона Броневіцька та інші.

Опубліковано в Новини


Календар подій

Січень 2021