Голова правління НСУ Андрій Антонюк взяв участь у відкритому засіданні Кабінету Міністрів України, присвяченому підтримці малого та середнього бізнесу

      На засіданні Уряду, яке відбулося 27 січня 2010 року, Кабінетом Міністрів України ухвалено 25 ключових нормативно-правових актів, спрямованих на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні.
      За словами Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, «це є комплексний підхід, який дає можливість зробити ще один крок до дерегуляції, до спрощення усіх процедур, які пропонуються від влади малому і середньому бізнесу. Сьогодні Уряд відкриває ще одне дихання для підприємств, які є перспективою України».
      Прем’єр-міністр зазначила, що Уряд розглянув та ухвалив законопроекти, які передбачатимуть скорочення більше ніж вдвічі кількості контролюючих органів в Україні, а також скорочення вдвічі видів діяльності, які підлягають ліцензуванню: «Це той крок, який дозволяє не просто спростити систему всієї бюрократії, чиновництва, які оточують малий і середній бізнес, а й дати нову якість спілкування влади з малим і середнім бізнесом».
      За словами Юлії Тимошенко, ще одним стратегічним напрямком є ухвалення законопроекту про закріплення спрощеної системи оподаткування для малого та середнього бізнесу з урахуванням усіх проблемних питань. Глава Уряду нагадала, що на сьогодні спрощена система оподаткування зафіксована Указом Президента та має низку невизначеностей.
      Юлія Тимошенко зауважила, що Кабінет Міністрів також ухвалить пакет урядових рішень, необхідних для запуску принципу «мовчазної згоди» при отриманні дозвільних документів: «З прийняттям сьогоднішнього пакету постанов, якщо малому і середньому бізнесу потрібно буде отримати будь-який дозвіл, вони звертаються до владних структур і протягом певного періоду часу немає необхідних дозволів та рішень, то автоматично такий дозвіл вважається наданим».
      У відкритому засіданні Кабінету Міністрів України, присвяченому підтримці малого та середнього бізнесу, також взяв участь Голова правління громадської організації «Нова солідарна Україна» Андрій Антонюк. Після завершення засідання Уряду він зазначив, що вітає сьогоднішнє рішення Кабінету Міністрів України, направлене на подальшу дерегуляцію та створення сприятливих умов для провадження підприємницької діяльності.
      За словами Андрія Антонюка, громадська організація «Нова солідарна Україна» отримує числені скарги суб’єктів господарювання щодо недотримання окремими чиновниками вимог Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади при прийнятті рішень в галузі регуляторної політики, розміщення реклами, оренди комунального майна, оренди землі, розміщення малих архітектурних форм, будівництва, дозвільної системи, транспорту, благоустрою, регулювання цін та ціноутворення.
      А. Антонюк вважає, що запровадження в Україні європейської моделі підтримки малого та середнього бізнесу в Україні, про що йшлося на сьогоднішньому засіданні Уряду, дасть можливість послідовно і ефективно розвивати бізнес в нашій державі, відродити національну економіку та зупинити безперервну війну з незаконними діями та рішеннями деяких чиновників, які розглядають малий та середній бізнес як джерело свого особистого збагачення.
Опубліковано в Фото матеріали


Календар подій

Січень 2021